Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Darbu sāk kompānija «BalticTAXI»

Pirmdien ar oficiālu atklāšanas ceremoniju lidostā «Rīga» darbu sāka jauna taksometru kompānija «BalticTAXI», kuras automašīnas jau Rīgas ielās testa režīmā strādāja jau kopš augusta vidus, portālu «Apollo» informēja taksometru kompānijā.

Taksometru kompānija jau šobrīd piedāvā 50 ērtas un ietilpīgas «Toyota Corolla Verso» automašīnas, ar kurām tiks sniegti pakalpojumi Rīgā, Jūrmalā un lidostā «Rīga». Šoferi būs atpazīstami jau pa gabalu, jo visi būs formas tērpos, kuru dizaina autore ir modes māksliniece Natālija Jansone.

«Latvijas tautsaimniecība, iespējams, ir zaudējusi vairākus desmitus miljonu latu, jo valstī nav bijis sakārtots taksometru bizness un naktsklubi. Līdz šim lielceļu laupītāju stilā strādājošie taksometri ir līdzatbildīgi, ka Rīga ziemeļvalstīs tiek uzskatīta par tūristiem nedraudzīgu pilsētu. Fakts, ka taksisti krāpj tūristus un pilsētas iedzīvotājus, ir zināms visiem – Rīgas Domei, policijai, prokuratūrai, KNAB, pašvaldības policijai, valdībai un premjeram. Mums ir zināma tūristu apkrāpšana arī Vecrīgā. Arī tas notiek visu acu priekšā. Policisti pilsētas centrā šodien bieži vien brauc ar labākiem auto, nekā ministri. Varbūt tāpēc viņiem nepatīk izkāpt no savām mašīnām un palīdzēt cilvēkiem risināt sasāpējušās problēmas. Esam arī ne reizi dzirdējuši, ka policijai nepietiek benzīna. Varbūt policistiem vajadzētu biežāk pastaigāt kājām, lai labāk saprastu, kas pilsētā notiek,» norāda nacionālās aviokompānijas «airBaltic» prezidents Bertolds Fliks.

Savukārt jaunās taksometru kompānijas valdes loceklis Jānis Naglis norāda, ka rīdziniekiem un visiem ir jāsaņem kvalitatīvi pakalpojumi ne tikai lidojumā līdz Rīgai, bet arī atrodoties pilsētā.

«Latvijā jau sen bija vajadzīgi taksometri, kas darbojas atbildīgi un ar saprotamiem un pamatotiem tarifiem,» saka Naglis.

«BalticTAXI» ir noslēdzis vienošanos ar «airBaltic» par zīmola izmantošanu.