Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Rīgā darbu vispārizglītojošās skolās neturpinās 570 skolotāji

Rīgā no 1.septembra vispārizglītojošās skolās darbu neturpinās 570 skolotāji, aģentūru LETA informēja Rīgas domes Izglītības, jaunatnes un sporta departamenta Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Indra Vilde.

Kā pastāstīja Vilde, saistībā ar pēdējiem grozījumiem Pensiju likumā skolās darbu neturpinās 570 skolotāji no visiem 1378 pirmspensijas un pensijas vecuma pedagogiem.

Departamenta direktors Guntis Helmanis šodien preses konferencē paziņoja, ka šīs nedēļas laikā būs zināma statistika par tiem pedagogiem, kuriem saistībā ar skolu optimizācijas plānu ir piedāvāts darbs kādā citā skolā.

Lai atbalstītu Rīgas skolotājus, pašvaldība turpina maksāt piemaksas pie pedagogu algas, kā arī atmaksāt veselības apdrošināšanas polises. Tāpat Rīgas skolu pedagogi jaunā mācību gada sākumā saņems vienreizēju pabalstu 50 latu apmērā.

Šogad skolotājiem tiks piešķirta 50% atlaide, iegādājoties mēnešbiļeti darba dienām vienā maršrutā. Atlaide skolotājiem stāsies spēkā no 1.oktobra.