Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Zatlers brīvdienās Tukuma poliklīnikā konsultējis pacientus

Valsts prezidents Valdis Zatlers brīvdienās, 29.augustā, Tukuma poliklīnikā konsultējis 18 pacientus, aģentūrai BNS apliecināja prezidenta preses sekretāre Ilze Rassa.

Šādu solījumu tukumniekiem Zatlers devis martā, kad savas vizītes laikā tikās ar pilsētas iedzīvotājiem. Līdz ievēlēšanai par prezidentu Zatlers vadīja Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcu un strādāja par traumatologu ortopēdu.

Rassa pastāstīja, ka ne Zatlers, ne slimnīca par konsultācijām maksu nav prasījusi. Arī pacienti nav izvēlēti nejauši, jo pirms Zatlera došanās uz Tukumu, ģimenes ārstiem tika palūgts nosūtīt tos pacientus, kuriem bijušas visnopietnākās locītavu problēmas.

Šāda vizīte plašākai sabiedrībai iepriekš nebija izziņota. Prezidenta pārstāve paskaidroja, ka no Zatlera puses tas bijis brīvprātīgā darbs, «nevis publisks pasākums, kam nepieciešama reklāma».

Rassa arī neizslēdza iespēju, ka Zatlers šādas konsultācijas varētu sniegt arī kādā citā pilsētā, taču tas esot atkarīgs no prezidenta darba kārtības.

Reģionālais laikraksts «Neatkarīgās Tukuma ziņas» vēsta, ka pacienti pie Zatlera uz konsultāciju ieradušies precīzi, pat pirms noliktā laika. Par to, ka viņu slimības ir nopietnas, liecinājis fakts, ka kādam līdzi bija atnācis pavadītājs, citam nācienu atviegloja spieķis vai pat kruķis, kādai sievietei bija pagrūti nosēdēt. Pēc konsultācijas dažs no kabineta iznācis ar recepti rokās, dažam bija nosūtījums uz citām konsultācijām, kāds uzreiz devies uz rentgenu.