Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Aizturētajiem Bauskas piketa dalībniekiem draud arests

Pieciem aizturētajiem [s:26871] dalībniekiem policija sastādījusi administratīvā pārkāpuma protokolus, un viņiem tagad draud arests līdz pat 15 diennaktīm.

Zemgales reģiona policijas pārvaldes pārstāve Ieva Sietniece aģentūrai BNS pastāstīja, ka diviem protestētājiem sastādīts protokols par sapulču, gājienu un piketu noteiktās organizēšanas un norises kārtības pārkāpšanu. Par šādu pārkāpumu var izteikt brīdinājumu vai uzlikt naudas sodu fiziskajām personām līdz 250 latiem, vai piemērot administratīvo arestu līdz 15 diennaktīm.

Savukārt pārējiem trim protestētājiem sastādīti protokoli par ļaunprātīgu nepakļaušanos policijas likumīgajam rīkojumam vai prasībai, kad viņi izpilda sabiedriskās kārtības sargāšanas vai dienesta pienākumus. Par šādu pārkāpumu var sodīt ar naudas sodu līdz 200 latiem vai piemērot administratīvo arestu līdz 15 diennaktīm.

Par sodu lems tiesa.

Jau ziņots, ka, protestējot pret vietējās slimnīcas reorganizāciju, pirmdien vairāki simti iedzīvotāju bija nobloķējuši satiksmi uz stratēģiski svarīgajiem tiltiem pār Mēmeles un Mūsas upi Bauskā.

Akcija nav bijusi sankcionēta, aicinājumi uz to parādījās internetā.