Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Rīgas «Dinamo» varētu aizvadīt KHL spēli Liepājā

Liepāja ir tuvu tam, lai pilsētā varētu notikt Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēle ar Rīgas «Dinamo» piedalīšanos, taču, lai tas īstenotos, Liepājas ledus hallei ir jāatbilst KHL reglamenta prasībām.

«liepājniekiem.lv»

«Severstaļ». Šajā datumā «Arēna Rīga» ir aizņemta, tāpēc spēle ir jāaizvada citā hallē.

Ar Liepājā redzēto pieci inspicētāji bija ļoti apmierināti, un ieteica Rīgas «Dinamo» vadītājiem izvēlēties Liepājas ledus arēnu kā alternatīvu mājas spēļu aizvadīšanai.

Tālejošus secinājumus gan no tā nevajadzētu izdarīt, jo rekomendācijas ir un paliek tikai rekomendācijas, turklāt metalurgu hallē tika saskatīti arī trūkumi. Ja neņem vērā samērā nelielo skatītāju vietu skaitu, pārēji trūkumi ir tehniski un bez lielām grūtībām novēršami – jāpalielina interneta pieslēguma ātrums, videovārtu tiesnesim jāatrodas atsevišķā telpā un jānodrošina viņam sakari ar spēles sekretariātu, VIP ložai priekšā jābūt aizsargtīklam, halles autostāvvietā drīkst atrasties tikai televīzijas un mediķu transports, kā arī kluba autobusi, savukārt uz ledus jābūt KHL sponsoru reklāmām.

Rīgas «Dinamo» pārstāvji jau vakar ir interesējušies, cik ilgā laikā noradītie trūkumi var tikt novērsti. Arī tas, protams, vēl nenozīmē, ka KHL spēles Liepājā notiks, tomēr signāls šķiet visnotaļ cerīgs.

KHL pārstāvji arī apskatīja pilsētu, iepazinās ar viesnīcām un lidostu, kas arī tiek uzskatīta par priekšrocību, lai tiktu pie daudzu liepājnieku kārotajām KHL spēlēm. Turklāt Liepājā redzētais viņus pamudināja uz jaunām idejām, proti, ierosināt, lai katrs KHL klubs vismaz vienu spēli sezonā aizvadītu reģionos. Tā teikt – tuvāk tautai, kas lieliski saskanētu ar Rīgas dinamiešu īpašnieku šās sezonas pausto apgalvojumu, ka Rīgas «Dinamo» ir visas tautas komanda, kura fanu klubam pavisam nesen ir izveidotas reģionālās filiāles, arī Kurzemē.