Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Grūtups neplāno darboties politikā

Pazīstamais advokāts Andris Grūtups, kurš uzsācis sociālo kampaņu, aicinot darīt visu, lai apstādinātu darbspējīgo iedzīvotāju izceļošanu uz ārvalstīm, neplāno darboties politikā, aģentūrai LETA sacīja pats Grūtups.

Viņš norādīja, ka lūdzis sagatavot reklāmas, jo viņu uztrauc Latvijā notiekošais un tas, ka Latvijas politiķi «aiz kokiem neredz mežu».

«Mani satrauc, ka izceļošana no valsts var iegūt sērgas raksturu, jo brauc pat tie, kuriem šeit ir darbs. Man nav nekādu savtīgu mērķu, un es netaisos iet politikā,» apliecināja Grūtups.

Viņš norādīja, ka reklāmas pasūtījis jau pavasarī un tās izmaksājušas «diezgan normālu summu ar trīs nullēm, kuru es negribētu atklāt».

Advokāts cer, ka reklāmas raisīs sabiedrībā diskusiju un politiķi beidzot pievērsīs uzmanību arī cilvēkiem, kuri vēlas atstāt mūsu valsti, «kas ir jābūvē mums pašiem».

Kā ziņots, kampaņas veidotāji radījuši televīzijas klipu, kurā kāda ģimene spriež par došanos strādāt uz ārvalstīm, taču beigās strikti nolemj nekur nebraukt un savu zemi nevienam neatdot. Klipa noslēgumā uz ekrāna parādās uzraksts: «Te ir tava zeme! Un zeme ir tava valsts!"

Klipa autors ir Viktors Duks, tajā filmējušies aktieri Jānis Reinis un Leonarda Ķestere.

«Es lūdzu visiem Latvijas medijiem iesaistīties vienotā akcijā un darīt visu, lai apstādinātu darbspējīgo iedzīvotāju izceļošanu uz ārvalstīm,» paziņojumā presei aicina Grūtups.

Viņš norāda, ka nākotnē ir lieli darbi veicami, kuros ir jāiesaistās visiem un ikvienam.

Grūtups aicina sākt ar to, lai neteiktu bērniem, «ka jūs nemīlat šo valsti». «Nevajag vārdu «valsts» jaukt ar zema intelekta politiķiem un melīgiem ierēdņiem. Mūsu valsts ir zeme, kas ir mūsu svētums... un tas ir pats svarīgākais,» pauž advokāts.

Duks atzinis, ka šo darbu veidojis ar lielu atbildības sajūtu un pienākumu, «kura mērķis ir likvidēt Latvijas politiķu darba stilu, kur 95% no sava darba laika viņi velta, risinot savas iekšējās politiskās cīņas, apmierinot savas ambīcijas un sadalot starp draugiem, radiem un paziņām valsts projektiem piešķirtos naudas līdzekļus».

Grūtups aģentūrai LETA sacīja, ka klips jau šodien būs redzams «Latvijas Neatkarīgajā Televīzijā» un pēc tam tas tiks izplatīts arī interneta vidē.