Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Dienvidu tilts pagaidām šoferiem nav vajadzīgs

Uz Dienvidu tilta jūlijā beidzot uzstādīta transporta līdzekļu skaitīšanas sistēma. Pirmie dati liecina, ka vidēji dienā to šķērso 12% no Rīgas tiltus šķērsojošajiem transportlīdzekļu vadītājiem. Tas nozīmē, ka dārgākais Rīgas tilts būtiski satiksmi tā arī nav atvieglojis.

«Neatkarīgā» ziņo, ka augusta pirmajās divās nedēļās vidējā satiksmes intensitāte diennaktī abos virzienos uz Dienvidu tilta bijusi 23 315 (brīvdienās vidēji — 16 337, darbdienās — 26 107). Savukārt Salu tiltu ik dienu šķērso 65 630 transportlīdzekļu, Akmens tiltu — 51 160, bet Vanšu — 57 534 transportlīdzekļi.

Reālu labumu Dienvidu tilts došot tikai pēc pievedceļu izbūves pabeigšanas abos Daugavas krastos, kad tiltam būs izveidoti atbilstoši pieslēgumi gan Austrumu maģistrālei, Krustpils un Lubānas ielai Daugavas labajā krastā, gan Ziepniekkalna ielai Daugavas kreisajā krastā.