Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ēķis: Latvijai vajadzīgs vadonis

Cilvēkiem Latvijā jāzina, uz kurieni valsts virzās, kāds ir mērķis. Tādēļ būtu vajadzīgs līderis — vadonis. Tā uzskata telekompānijas LNT vadītājs Andrejs Ēķis.

Kā vienu no lielākajiem trūkumiem Ēķis min to, ka Latvija patlaban ir parlamentāra valsts. «Ir vairākas partijas, un nevienai nav izdevīgi, ka kādai citai partijai, kas ir pie varas, veiktos,» kā mūžīgo ķīviņu iemeslu un nespēju panākt vienošanās minēja Ēķis.

«Patlaban neviens nav pateicis, kur valsts iet. Krīze ir laiks, kad jānofokusējas, kas būtu jādara. Mums ir vajadzīgs vadonis, kas pateiktu, kurp jāiet,» sarunā LNT raidījumā «900 sekundes» pauda Ēķis.

Tāpat viņš kritizēja valdības nespēju cīnīties ar birokrātiju. ««Jaunais laiks» pirms vēlēšanām reklamēja to, kā birokrāti apēd cilvēku pīrādziņus. Bļāviens, kura tad ir tā birokrātijas samazināšana?!» skarbi sacīja LNT vadītājs.

Vienlaikus viņš vērsās arī pret sabiedrību, norādot: viņu kaitina, ka krīzē vaino Latvijas valsti. «Mani šausmīgi kaitina, ka cilvēki [likstās] vaino Latviju. Valsts nav politiķi, tie esam mēs paši.»