Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Zatlers arī turpmāk varētu sniegt ārsta konsultācijas

Iespēju, ka Valsts prezidents Valdis Zatlers arī turpmāk varētu sniegt ārsta konsultācijas, nevar izslēgt, taču tas atkarīgs no valsts pirmās personas saspringtās darba kārtības, aģentūrai LETA sacīja prezidenta preses sekretāre Ilze Rassa.

Pagājušajā sestdienā Zatlers realizējis iepriekš doto solījumu un bez maksas sniedzis traumatologa ortopēda konsultācijas Tukuma iedzīvotājiem.

Rassa sacīja, ka pirms vairākiem mēnešiem Zatlers reģionālās vizītes laikā viesojās Tukumā un tikās ar pilsētas iedzīvotājiem.

Pārrunājot aicinājumu katram ar savām zināšanām un spējām sniegt palīdzību citiem sabiedrības pārstāvjiem, veltot savu laiku kā brīvprātīgajiem bez apmaksas, valsts pirmā persona apsolīja vienu dienu kā ārsts traumatologs ortopēds konsultēt Tukuma iedzīvotājus.

Doto vārdu Zatlers turēja un 29. augustā kopā ar Tukuma slimnīcas Ķirurģijas un traumatoloģijas nodaļas vadītāju Gunti Krūzi sniedza konsultācijas 18 Tukuma iedzīvotājiem.

Pacientiem par šīm konsultācijām nebija jāmaksā.

Zatlers pats iepriekš publiski atzinis, ka ārsta profesiju sirdī nav pametis, jo to iespējams izdarīt tikai formāli. «Jebkurā mirklī, ja man pašlaik vajadzētu kādam palīdzēt, vienalga, vai jums šeit, studijā, vai uz ielas, vai kādā citā vietā, mani refleksi nostrādātu un es darītu savu ārsta darbu,» pērn intervijā «Radio SWH» sacīja Valsts prezidents.

Zatlers kopš 1979. gada ir strādājis par ārstu traumatologu ortopēdu Rīgas 2. slimnīcā, bet 1985. gadā viņš kļuva par Traumatoloģijas nodaļas vadītāju. No 1994. gada Zatlers bija Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcas direktors, līdz tika ievēlēts par Valsts prezidentu.