Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ugunsdzēsēji no koka noceļ mazu meiteni

Ugunsdzēsēji otrdien, 1. septembrī, veikuši trīs glābšanas darbus, kur bija iesaistīti bērni. Visos gadījumos bērni bija atstāti bez pieaugušo uzraudzības, portālu «Apollo» informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā.

Rīgā ap plkst. 15.07 ugunsdzēsēji saņēmuši informāciju, ka Kvēles ielā kokā uzrāpusies astoņus gadus veca meitenīte, kura pati netiek lejā. Glābēji, izmantojot kāpnes, apmēram no piecu metru augstuma nocēla bērnu zemē. Pārsteidzoši ir tas, ka, pēc bērnu teiktā, meitenīte kokā pavadījusi vairāk nekā stundu, bet pieaugušo tuvumā nebija un arī glābējus izsauca bērni.

Pēc vairākām stundām, ap plkst. 22.38 saņemts izsaukums uz Rāznas ielu. Vecāki, pārnākot mājās, netika dzīvoklī, jo mājās bija atstāts astoņus gadus vecs bērns, kurš neatsaucās uz vecāku klauvēšanu pie durvīm. Durvis bija jāatver, lai pārliecinātos, ka ar bērnu nekas ļauns nav atgadījies. Glābēji dzīvoklī iekļuva pa logu un no iekšpuses atvēra durvis. Kā izrādījās, bērns bija atstāts dzīvoklī viens pats un tik cieši iemidzis, ka nedzirdēja klauvēšanu.

Savukārt Rēzeknes ugunsdzēsēju glābēji ap plkst. 4.00 no rīta saņēma no policijas informāciju, ka Dārza ielā jāiekļūst kādā dzīvoklī. Šīs mājas iedzīvotāji rīta agrumā bija saklausījuši ilgstoši skaļi raudam bērnu un satraukušies, kas ar viņu noticis. Tā kā dzīvokļa durvis neviens nevēra vaļā, kaimiņi ziņoja policijai. Glābēji, atverot durvis, konstatēja, ka mājās viens pats atstāts četrus gadus vecs bērns, kurš pamodies un sācis raudāt. Policija palika notikuma vietā noskaidrot, kur ir bērna vecāki un kāpēc viņš atstāts bez uzraudzības.