Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Premjers prasa skaidrojumu par algu palielināšanu PVD

Iepazinies ar Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) informāciju par štatu sarakstiem un veiktajām izmaiņām, Ministru prezidents Valdis Dombrovskis pieprasījis papildu informāciju no PVD par algu palielināšanu, portālu «Apollo» informēja Valsts kancelejas Komunikācijas departamentā.

Premjers trešdien parakstījis atkārtotu rezolūciju PVD direktoram Marekam Samohvalovam, kurā tiek prasīti paskaidrojumi par atalgojuma palielināšanu PVD centrālajā aparātā nodarbinātajiem laika posmā no 2008. gada 1. janvāra līdz 2009. gada 1. augustam, kā arī par to, kāpēc lielākajai daļai nodarbināto mēnešalga 2009. gada 14. augustā ir lielāka nekā 2008. gada 1. janvārī.

Valdības vadītājs rezolūcijā lūdz sniegt skaidrojumu par kvalifikācijas pakāpes paaugstināšanas iemesliem lielākajai daļai centrālajā aparātā nodarbināto, kā arī iesniegt pēdējo divu gadu ikgadējās darbības novērtēšanas rezultātu salīdzinājumu par visiem nodarbinātajiem.

Vienlaikus Dombrovskis no PVD direktora pieprasījis informāciju par veiktajiem pasākumiem attiecībā uz PVD struktūras reorganizāciju, samazinot vadītāju un mazu, vairāku līmeņu struktūrvienību skaitu.