Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Premjers aizdomīgs par Bičkoviča pilsonības lietu

Noslēpumainība, kas radīta ap Augstākās tiesas priekšsēdētāja Ivara Bičkoviča pilsonības iegūšanas likumību, tikai liek vēl vairāk šaubīties par to.

To žurnālistiem, aicināts komentēt tieslietu ministra Mareka Segliņa (Tautas partija) iesniegto paskaidrojumu, trešdien atzina Ministru prezidents Valdis Dombrovskis («Jaunais laiks»).

«Protams, ir zināmas neskaidrības,» runājot par ministra sagatavoto ziņojumu, teica premjers, vienlaikus paužot neizpratni, kādēļ Segliņš šiem materiāliem par Bičkoviča lietu noteicis slepenību.

«Tiešām uzskatu, ka Segliņa kungam nav tiesību kaut kā to noslepenot. (..) Sabiedrībai ir jābūt informētai,» sacīja Dombrovskis, vēl konkrēti nenorādot, kā šajā sakarā plāno tālāk rīkoties.

«Vēl ir jāvērtē - tur ir pietiekami daudz dīvainību,» uzsvēra premjers un piebilda, ka «šī slepenība, ko Segliņa kungs uzliek, šo izjūtu tikai pastiprina».

Jau vēstīts, ka, ņemot vērā publiskajā telpā atkal izplatītās aizdomas par Bičkoviča pilsonības iegūšanas likumību, Ministru prezidents Valdis Dombrovskis («Jaunais laiks») pirmdien pieprasīja tieslietu ministra Mareka Segliņa (Tautas partija) izvērtējumu par pilsonības piešķiršanas apstākļiem.

Segliņš otrdien paskaidrojumu arī iesniedza, norādot, ka viņam nav šaubu par AT priekšsēdētāja pilsonības likumību.