Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

JL neizpratnē par ieceri slēgt garos tramvaja maršrutus

Pašvaldības SIA «Rīgas satiksme» ierosinājums slēgt vienīgos garos maršrutus, kas savieno Pārdaugavu ar Juglu un Mežaparku, ir nepieņemams, uzskata partijas «Jaunais laiks» (JL) Rīgas domes deputāts Ēriks Škapars.

Deputāta rīcībā esošā informācija liecina, ka rīta stundās šo maršrutu tramvaji bijuši pārpildīti, tāpēc runāt par nerentabilitāti nav bijis nekāda pamata. Protams, diskutējams ir jautājums par šo maršrutu tramvaju kustību grafiku.

«Cilvēkam, kurš dzīvo Pārdaugavā, bet strādā, piemēram, Juglā, tagad ceļā uz darbu un atpakaļ divu biļešu vietā būs jāpērk četras, kas naudas izteiksmē ir 1,60 lati līdzšinējo 0,80 latu vietā,» informē deputāts.

JL Rīgas domes deputātu frakcija uzskata, ka pašvaldības uzņēmumam, kurš nodrošina sabiedriskā transporta kustību Rīgas pilsētā, jārūpējas , lai sabiedrisko transportu izmantotu pēc iespējas vairāk iedzīvotāju, nevis veicinātu privātā auto transporta izmantošanu, kas attiecīgi palielina pilsētā esošos sastrēgumus.