Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Basketbola komanda «Ķeizarmežs» aicina uzņēmējus sniegt atbalstu

Basketbola komanda «Ķeizarmežs» piektdien izplatītā atklātā vēstulē aicina uzņēmējus sniegt atbalstu Latvijas Basketbola līgas (LBL) klubam un bērnu un jaunatnes basketbola skolai (BJSS) «Ķeizarmežs».

Ekonomiskā un sociālā krīze Latvijā negatīvi ietekmē lielāko Latvijas iedzīvotāju un uzņēmēju daļu. Basketbola klubs (BK) «Ķeizarmežs» un «Bērnu un jaunatnes basketbola skola (BJBS) Ķeizarmežs» nav izņēmums.

Abas organizācijas darbojas vienotā piramīdveida stuktūrā, kas nodrošina gan bērnu un jauniešu iesaistīšanu basketbolā, gan jauno un talantīgo spēlētāju atlasi. BK «Ķeizarmežs» sniedz iespēju jauniešiem profesionāli attīstīties un kopā ar «BJBS Ķeizarmežs» ir izaudzināti vairāki Latvijas jauniešu izlašu spēlētāji un kandidāti.

Ekonomiskā krīze neapšaubāmi Latvijas uzņēmējos un uzņēmumu vadītājos ir radījusi šoku un nestabilitātes sajūtu. BK «Ķeizarmežs» uzskata, ka šis krīzes posms ir pagājis un kaut arī krīze turpinās pamazām veidojas situācija, kad pieliek stiprākie uzņēmumi, kas turpinās darboties un attīstīties Latvijas un Pasaules tirgos.

Uzņēmumiem, kas apzinās savas spējas palikt Latvijas tirgū un veiksmīgi darboties ekonomiski nestabilajā laikā, ir jādod skaidrs sūtījums saviem klientiem un sadarbības partneriem, kas kalpos ne tikai kā reklāma, bet arī kā stabilitātes apliecinājums.

Situācija Latvijas klubu basketbolā ir mainījusies un basketbola klubu sniegumi atšķirsies no iepriekšējas sezonas, jo mēs paredzam, ka kardināli mainīsies sastāvi un sniegums būs atkarīgs no klubam piesaistītā finansējuma.

BK «Ķeizarmežs», izvērtējot esošo situāciju, ir pilnveidojis savu attīstības startēģiju un izveidojis konkurentspējīgu sadarbības piedāvājumu uzņēmējiem, lai nodrošinātu kluba un basketbola skolas attīstību arī ekonomiski mainīgajos apstākļos.

Mēs aicinām Latvijas uzņēmējus un uzņēmumu vadītājus izvērtēt un atbalstīt mūsu sadarbības piedāvājumu Basketbola kluba «Ķeizarmežs» un «Bērnu un jaunatnes basketbola skolu Ķeizarmežs» atbalstam un attīstībai.

Ar cieņu,
Leonīds Deineka
BK «Ķeizarmežs»
Ģenerālmenedžeris