Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Kā atrast īsto?

Nereti gadās, ka sieviete stājas tuvās attiecībās ar vīrieti, lai arī visi viņas draugi brīdina piesargāties.

Tomēr viņa nepievērš uzmanību pazīmēm, kas nepārprotami liecina, ka šis cilvēks nav domāts viņai. Viņa nevis pārtrauc sakarus, bet gan ilgojas iegūt šā vīrieša mīlestību. Tas nozīmē, ka viņa ir gatava ciest pārestības. Ciktāl sieviete ir atkarīga no savas apmātības, tiktāl viņu nevaldzina neviens vīrietis, kurš interesējas par viņu un izrāda viņai patiesu cieņu.

Šāda tieksme saistīties ar cilvēku, kurš nespēj apmierināt mūsu emocionālās vajadzības, rodas tad, ja intīmās attiecības tiek sāktas pārāk ātri. Tikai tad, kad esam atvēlējuši laiku lauztās sirds dziedēšanai, mūs automātiski piesaista partneri, kuri spēj labāk apmierināt mūsu emocionālās vajadzības un vēlmes. Bet, ja mēs vēl glabājam sirdī aizvainojumu no iepriekšējām partnerattiecībām, mūs, visticamāk, piesaistīs cilvēki, kuri darīs mums pāri. Šis princips attiecas gan uz vīriešiem, gan sievietēm.

Ciktāl mēs izvairāmies no savu neskaidro jūtu analīzes, tiktāl mūs saista situācijas un cilvēki, kuri mums no jauna liks izjust šīs neizpētītās emocijas. Ja mēs joprojām jūtamies sāpināti, mūs var piesaistīt kāds, kurš atkal darīs mums pāri. Lai arī šis cilvēks nav mums piemērots kā partneris, viņš ir īstais, kurš mūs atgriež pie neskaidro jūtu izpētes.

Atvēlējuši sev laiku, lai pilnībā izjustu šīs emocijas, mēs atbrīvojamies no minētā uzvedības modeļa un vairs neļaujam darīt sev pāri. Kad esam pilnībā sadziedējuši lauzto sirdi, mūs vairs nespēj piesaistīt nepiemēroti partneri.