Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Kemzūra: nenospēlējām, kā varējām, īpaši spēles sākumu

Latvijas izlases galvenais treneris Ķēstutis Kemzūra pēc spēles norādīja, ka izšķirošais brīdis bija Kellija Makkārtija gūtais grozs, kurš viņaprāt tika gūts pēc uzbrukuma laika beigām.

«Par tiesnešiem neko sliktu nevēlos teikt, viņi godam padarīja savu darbu, taču tā epizode ir ļoti strīdīga,» uzskata Kemzūra. Tobrīd pēc vairākām lieliskām epizodēm Kaspara Kambalas izpildījumā rezultāts kļuva 63:65, taču noturēt nākamo Krievijas izlases uzbrukumu tomēr neizdevās.

«Nenospēlējām tā, kā varējām, jo īpaši mača sākumu. Turpinājumā centāmies, cik varējām, un neatlaidām pretiniekus pārāk tālu, taču salauzt spēli neizdevās. Beigās uzlaidām «mazo sastāvu», lai aizsardzība būtu agresīvāka un izdotos pārķert kādu bumbu, taču bija jau par vēlu,» secina Latvijas izlases galvenais treneris.

Latvijas izlase šajā mačā no spēles trāpīja 20 no 58 metieniem un Kemzūra uzskata, ka tā bijusi gan pretinieku aizsardzības, gan pašu nepareizo lēmumu dēļ. «Ja varam aizskriet «ātrajā» četri pret vienu un izmest pustālo, tad to grūti izskaidrot.»