Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Dzīvojamā kompleksa vietā — autostāvvieta

Dzīvojamā kompleksa vietā, kuru bija plānots uzsliet netālu no «Skanstes virsotnēm», celtniecības kompānija «Merks» gatavojas būvēt lielu autostāvvietu. Īrnieks jau pieteicies — tā būšot «Arēna «Rīga»».

Бизнес & Балтия

«Kopā ar «Arēnu «Rīga»» šeit gatavojamies īstenot kopīgu projektu, taču tās nebūs dzīvojamās ēkas,» pavēstījis kompānijas «Merks», kurai pieder zeme, vadītājs Ivars Geidāns. «Problēma tāda, ka laikā, kad «Arēnā «Rīga»» notiek masu pasākumi, autostāvvietu visiem nepietiek. Krīzes laikā esam izlēmuši šo zemi izmantot daudz lietderīgāk, izbūvējot šeit autostāvvietas,» teicis Geidāns.

«Merks» kopumā pieder 24 ha zemes Skanstes ielā. Saskaņā ar celtniecības buma laikā izstrādātajiem plāniem te bija paredzēts būvēt vairākas ēkas, no kurām divas bija plānotas kā dzīvojamās, bet pārējās — vai nu komercceltnes, vai biroju/dzīvojamās. 2007. gadā projektā tika plānots investēt 350 miljonus latu.