Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Statoil»: «Good Year» somu akcijas dalībnieki uzstāda Eiropas rekordu

SIA «Latvija Statoil» klienti sasnieguši rekordaugstu dalību akcijā «Sakrāj savu somu kolekciju». Jau programmas sākumā pircēju aktivitāte ir pārsniegusi visas prognozes un šāda veida akcijas rezultātus citviet Eiropā un Baltijā.

Augstā pircēju aktivitāte un lielais pieprasījums pēc somām pašlaik radījis situāciju, kad visas stacijās esošās somas jau nokļuvušas klientu īpašumā. Savukārt pārējiem pircējiem, kas sakrājuši nepieciešamo uzlīmju skaitu, vēl jāgaida jaunais somu pievedums. Gribam vērst uzmanību: «Latvija Statoil» garantē to, ka visi klienti visas akcijas laikā saņemtās uzlīmes varēs samainīt/nopirkt pret izvēlēto somu. Šis somu «deficīts» ir īslaicīgs!

Akciju «Latvija Statoil» organizē sadarbībā ar SIA «Eu.Promotions Baltic», kurai ir liela starptautiska pieredze uzlīmju akciju organizēšanā. Sadarbībā ar dažādiem partneriem un dažādu balvu fondu akcijas ar šādu mehānismu noritējušas Slovākijā, Slovēnijā, Ungārijā, Čehijā, Austrijā, Lietuvā, Igaunijā un arī Latvijā.

«Pašreiz mēs apkopojam precīzu informāciju, cik Latvijas auto braucēju ir iesaistījušies «Good Year» somu akcijā. Dati būs pieejami nākamnedēļ. Taču jau pašreiz mēs zinām, ka aktivitāte divarpus reižu pārsniedz to, kāda bijusi līdzšinējās akcijās Latvijā un citviet Eiropā,» stāsta Jana Rubīna, SIA «Latvija Statoil» mārketinga vadītāja.

Lai novērstu somu trūkumu, akcijas organizatori pašreiz strādā ļoti dinamiski ciešā sadarbībā ar loģistikas partneri un somu ražotāju, lai pēc iespējas īsākā laikā pilnībā apmierinātu klientu pieprasījumu pēc somām. Patlaban no ražotāja pienācis kārtējais somu pievedums un somas tiek piegādātas «Latvija Statoil» degvielas uzpildes stacijām.

«Pircēju aktivitāte norāda uz to, ka cilvēkiem akcijas balvu fonds — «Good Year» somu kolekcija — šķiet patiešām pievilcīgs. Iespējams, dalību veicinoša loma bijusi arī tam, ka atšķirībā no citām līdzīgām akcijām mūsu balvu fonds uzrunā līdzvērtīgi kā sieviešu, tā arī vīriešu auditoriju. Protams, būtisku lomu spēlē arī ekonomiskā situācija, jo cilvēki daudz aktīvāk nekā līdz šim izmanto dažāda veida akcijas,» norāda Rubīna.

Jau ziņots, ka «Latvija Statoil» pašlaik īsteno kampaņu «Sakrāj savu somu kolekciju», kuras laikā par katru pirkumu piecu vai 20 latu vērtībā klienti saņem vienu akcijas uzlīmi. Sakrājot noteiktu skaitu uzlīmju, ir iespēja par brīvu vai ar 80% atlaidi iegūt savā īpašumā astoņu veidu «Good Year» somas. Uzlīmju akcija ilgs līdz šā gada 31. decembrim. Uzlīmes apmainīt pret somām varēs līdz 2010. gada 21. janvārim.