Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Bildes 2009» aicina veidot darbus izstādei «Ergorapido un lidojošie paklāji»

Turpinās darbu veidošana mākslas un mūzikas festivāla «Bildes 2009» izstādei «Ergorapido un lidojošie paklāji», kas sākusies «Bilžu» vasaras nometnē viesu namā «Nītaures dzirnavas». «Bilžu» mūziķiem un māksliniekiem var pievienoties arī citas radošas personības, kuras savas domas un idejas vēlas izpaust, veidojot interesantus un netradicionālus paklājus un mākslinieciskojot «Ergorapido» putekļu sūcējus.

Šā gada «Bilžu» izstādes galvenais objekts būs firmas «Electrolux» bezvadu putekļu sūcējs «Ergorapido», kas no ikdienišķa priekšmeta kļūs par kolorītu mākslas darbu un interesantu izstādes eksponātu.

Izstādes dalībnieku domu lidojums un pasaules skatījums tiks iekrāsots, ievērpts un iešūdināts arī paklājos.

Starp izstādes darbu autoriem ir mūziķi Raimonds Bartaševičs, Ieva Akuratere, Olga Rajecka, Sandra Bula, Ilze Kalve, Āris Ziemelis, Aldans Milzarājs un Jānis Vanadziņš, mākslinieki Guntars Ošenieks, Linda Stepēna, Zanda Milzarāja, Marta Krasta, Maija Rezenberga, Sigis Kreivaitis, Ināra Garklāva un Arvīds Plokšta, fotogrāfs Valts Kleins, aktieris Varis Vētra un citi.

Interesenti, kas vēlas piedalīties «Bilžu» izstādes veidošanā, tiek gaidīti «Bilžu» birojā. Neparastāko un interesantāko ideju autori savas ieceres varēs realizēt un piedalīties tradicionālajā «Bilžu» izstādē.

www.bildes.lv

Izstādi «Ergorapido un lidojošie paklāji» varēs apskatīt no 8. līdz 10. oktobrim Rīgas Kongresu namā. Skatītāji «Bilžu» koncertu laikā varēs novērtēt mākslinieku veikumu, nobalsojot par sev tīkamāko darbu. Trīs atzītāko darbu autori saņems skatītāju simpātiju balvu no firmas «Electrolux Latvia». Pārsteiguma balva «Bilžu» veterānu koncerta laikā tiks pasniegta arī vienam no izstādes vērtētājiem. Īpašo balvu par interesantāko paklāju dāvinās «Alan Deko».

No 13. oktobra līdz 13. novembrim «Bilžu» izstādi «Ergorapido un lidojošie paklāji» varēs aplūkot mēbeļu un interjera centrā «Spice».

Festivāla ietvaros Rīgas Kongresu namā notiks jauno grupu un «Bilžu» veterānu kopprojektu koncerts (8. oktobrī), ne tik jauno un «Bildēs» sevi jau pieteikušo grupu koncerts (9. oktobrī), koncerts bērniem un «Bilžu» veterānu koncerts (10. oktobrī).