Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

JL: Rīgas domei pietiek ar vienu «dežūrauto»

Partijas «Jaunais laiks» (JL) Rīgas domes (RD) deputāts Olafs Pulks rosina samazināt automašīnu skaitu RD centrālajā administrācijā, informē partijā.

Deputāts piedāvā līdzšinējo četru dežūrmašīnu vietā saglabāt tikai vienu automašīnu, kas darbotos dežūrrežīmā, un kuru, nepieciešamības gadījumā, varētu izmantot ikviens domes deputāts. Šāds deputāta priekšlikums nosūtīts Rīgas mēram Nilam Ušakovam (SC).

«Tā kā pašreiz šīs mašīnas nodotas komiteju priekšsēdētāju lietošanā, uzskatu, ka, taupības nolūkos, noma jāpārtrauc un šīs automašīnas jānodod Rīgas satiksmei. Ieekonomētos līdzekļus varētu novirzīt sociālo jautājumu risināšanai,» skaidro Pulks.

Deputāts pieprasījis Rīgas pilsētas izpilddirektoram pilnu informāciju par RD un izpildinstitūcijās iznomātajām, līzingā noformētajām vai kā citādi lietošanā nodotajām automašīnām.

Jau vēstīts, ka šī gada sākumā JL rosināja domes atbildīgās institūcijas skatīt jautājumu par dienesta automašīnu izmantošanu Rīgas domē un meklētu risinājumus, kā būtiski samazināt domes izdevumus par šo pakalpojumu. JL aicināja izvērtēt Rīgas domes piekoptās vieglo automašīnu iegādes prakses efektivitāti - publiski izskanējusī informācija liecināja, ka automašīnu nomāšana no pašvaldības uzņēmuma «Rīgas satiksme» ir dārgāka par automašīnu iegādi līzingā no privāta automašīnu tirgotāja.