Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Mūrniece nejūtas vainīga par esošo situāciju valstī

Iekšlietu ministre Linda Mūrniece (JL) savā amatā cenšas darīt labāko, ko spēj, taču nejūtas vainīga par situāciju, kāda patlaban ir valstī. Viņa brīdina visus cilvēkus, kas organizēs nesankcionētu piketus un internetā publicēs uzsaukumus gāzt valsts varu.

Mūrniece sarunā Latvijas Radio raidījumā «Krustpunktā» sacīja, ka ir milzīga atšķirība starp oficiāli organizētu mītiņu un neseno nesankcionēto pasākumu Bauskā. Viņa norāda, ka policija strikti vērsīsies pret nepieteiktiem pasākumiem, kuri draud izvērstiem par nekārtībām.

Runājot par Drošības policijas sākto pārbaudi saistībā ar aicinājumu uz piketu 13. novembrī Vecrīgā, Mūrniece sacīja, ka policija dara savu darbu. «Ja internetā aicina uz nesankcionētu piketu, tas jāpārbauda. Valstij jau no tā naudas vairāk nerodas, ja tiek rīkoti šādi pasākumi,» — tā ministre.

Mūrniece arī brīdināja visus, kuriem ir vēlme interneta vidē publicēt uzsaukumus gāzt valsts varu: «Paskatieties Krimināllikumu. Mums pietiek darba, lai vēl pārbaudītu šādus «jokus».»

Par to, vai rudenī policija būs gatava nodrošināt kārtību, ja notiks tā sauktais sociālais sprādziens, Mūrniece izteicās pārliecinoši. «Nebūs nekā trakāka kā maijā. Maijā bija vairāki pasākumi, un policija spēja nodrošināt kārtību. Specvienība ir devusi zvērestu valstij, un tas [specvienība] nav nekas draudīgāks par parastu policistu.»