Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Astoņu stundu ekspress ceļojums pa Kurzemi

19.septembrī daudz desmitu draugu kompāniju un ģimeņu dosies aizraujošajā Lielajā Orientēšanās Braucienā, kas notiks Saldus, Tukuma un Kuldīgas rajonos.

Arī šoreiz organizatori būs parūpējušies par interesantiem un neparastiem kontrolpunktiem, kurus būs jāatrod pēc kartes un pie tiem jānofotografējas vai jāizpilda kāds āķīgs uzdevums.

Kā vienmēr, dalībnieki meklēs pilis, muižas, kultūrvēsturiskos un dabas objektus. Iespējams, atjautīgākās ekipāžas viegli tiks galā arī ar papilduzdevumiem. Kopējais brauciena laiks būs 8 stundas.

Lai piedalītos Lielajā Orientēšanās Braucienā ir nepieciešams vieglais automobilis, fotoaparāts, attiecīgā reģiona ceļu karte, komanda vismaz no 2 cilvēkiem, veiklas kājas un laba oma. Ņemiet līdzi sievas, vīrus, omas, opjus un bērnus, kā arī draugus un radus - kopā būs jautrāk! Dalības maksa - 50 Ls no auto.

Brauciena starts - Pedvāles Brīvdabas mākslas muzejā, finišs - Jaunpils pilī.

Reģistrēšanās pasākumam, iepriekšējo braucienu dalībnieku atsauksmes un cita noderīga informācija par pasākumu atrodama mājas lapā «www.autofotoorientesanas.lv».

Šīs nav ātruma sacensības, bet gan aizraujošs ekspress ceļojums pa sen aizmirstām vai vēl neiepazītām vietām, kurās ir vērts vēlreiz atgriezties, lai apskatītu tās mierīgā gaisotnē kopā ar draugiem un ģimeni.