Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ārpusklases nodarbības un sasniegumi

Vairāk lasiet «Radio SWH» mājaslapā!

  • Atjautīgo kanibālu pulciņa juniori vasarā piedalījās izdzīvošanas nometnē «Kurš pēdējais?», tādēļ rudenī atkal tiek uzņemti svaigi dalībnieki.
  • Ārpusklases zoles mākslas pulciņa dalībnieki apspēlējuši pulciņa vadītāju, un pulciņa nodarbības atceltas līdz tuvākajai algas dienai.
  • Zviedru siļķu pūdniecības pulciņš svinīgi — pūtēju orķestra pavadībā — devies uz Kronvalda parku izrakt pagājušajā sezonā gatavoties noraktās siļķes. Izglītības ministrijas un Aizsardzības ministrijas apvienotās darba grupas atbildīgās personas ziņo, ka tuvējā rajona iedzīvotāji jau uzlikuši viņiem izsniegtās gāzmaskas vai evakuējušies uz laukiem, daži vecie un slimie, kas nepaguvuši aizbraukt, iemidzināti.
  • Mazo sētnieciņu pulciņš pēc stundām ar lielu entuziasmu sakopj skolas teritoriju, ko pa dienu sacūko skolas biedri, skolotāji un kaimiņu mājas dzērāji. «Esam iepazinuši, kas ir cigaretes, alkohols un lietoti preži. Kad izaugsim lieli, mēs tās lietas nekad zemē nemetīsim!» skaidroja mazo sētnieku pulciņa vecākais Kārlis Sēklis.
  • Jauno lidmodelistu konkursā uzvarējis 2. klases skolnieka Herberta no kartona un līmes darinātais lidaparāts, ar kuru virs Habarovskas mežiem izdevās notriekt krievu iznīcinātāju «Su-33».
  • Durbes mazo ģeogrāfu pulciņš teorētiski atklājis 11 jaunas upes Latvijā un jaunu kontinentu Tāšu ezerā. Vēl tikai jāaizbrauc to visu atrast dabā.
  • Jaunie dārzkopji šovasar sekmīgi kultivējuši ķirbja, eža un krupja krustojumu. Jaunais dārzenis, pateicoties adatām, veģetācijas laikā sekmīgi aizsargājas no ienaidniekiem, bet rudenī pats aizrāpo uz pagrabu.
  • Labs sasniegums jaunajiem iluzionistiem — viņi savas skolas skolotājiem radījuši ilūziju, ka visi atrodas stundās. Skolotāji kopš 1. septembra aizrautīgi sarunājas ar tukšu klasi.
  • Skroderniecības vēstures pulciņa biedri tikko uzšuvuši fraku, kuru nekaunētos nēsāt neviens 19. gadsimta beigu mīlas romānu rakstnieks. Tagad jaunie skroderīši nolēmuši ķerties pie Apgaismības laikmeta matronas rozā pantalonu šūšanas. «Vēl tikai jāsagādā daudz atlasa drēbes, jo krietniem tā laika pantaloniem vajag vismaz seši kvadrātmetri rozā auduma…» saka skroderītis, 6. klases Aloīzijiņš.
  • Pufaiku valkātāju pulciņš. Nu jau protam pufaikas valkāt uz otro pusi, noteikt to krāsu, kā arī sabāzt tajās 28 puslitrus, picus divlitrīgos «Rubeņus»,1 kg zacenes, avīzi un 2 blokus smēķu.