Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Iznāks «Krēslas» sērijas noslēguma grāmata «Rītausma»

Sestdien, 12. septembrī, visas «Zvaigzne ABC» grāmatnīcas sāks Stefanijas Meieres «Krēslas» sērijas ceturtās — noslēguma — grāmatas «Rītausma» tirdzniecību. Tūkstošiem lasītāju Latvijā jau iepazinuši «Krēslas» sērijas pirmos trīs darbus — «Krēsla», «Jauns mēness» un «Aptumsums».

«Krēsla» ne tikai pasaulē, bet arī Latvijā ieguvusi kulta grāmatas statusu. Visā pasaulē pārdoti aptuveni 70 miljoni šā romāna eksemplāru. Lai gan grāmatas mērķauditorija ir pusaudži un jaunieši, to joprojām lasa un par to ir sajūsmā arī vecāka gadagājuma cilvēki. Daudzi atzīst, ka «Krēsla» ir pirmā grāmata, ko jebkad ir lasījuši, un apliecina, ka tā burtiski pārņem savā varā.

ASV grāmata «Rītausma» izdota 2008. gada 2. augustā, un jau pirmajās 24 stundās tika pārdoti 1,3 miljoni eksemplāru no 3,7 miljonu lielā pirmā metiena, šādi uzstādot jaunu populārā izdevēja «Hachette Book Group USA» pirmajā dienā pārdoto grāmatu rekordu.

«Rītausma» ir pēdējā un visapjomīgākā no «Krēslas» sērijas grāmatām. Pēc tās iznākšanas Stefanija Meiere un viņas «Krēslas» sērija saņēma apbalvojumu «2009 Kids' Choice Award», savā kategorijā pārspējot arī grāmatas par Hariju Poteru. «Rītausma» tulkota 40 valodās, tā ir lasītāju mīlēta un kritiķu kritizēta, taču runā par šo grāmatu gandrīz ikviens.

«Rītausma» ir turpinājums stāstam par Edvarda un Bellas mīlestību, tas ir galvu reibinošs ceļojums abu mīlētāju pasaulē, kur iespējams ir teju itin viss. Lasītāji šajā grāmatā radīs atbildes uz daudziem jautājumiem, kuri virmojuši jau kopš pirmās «Krēslas» sērijas grāmatas izlasīšanas: kuru Bella izvēlēsies — Edvardu vai Džeikobu? Vai Edvards un Bella apprecēsies? Vai Bella kļūs par vampīru? Vai meitene spēs pielāgoties jaunajai dzīvei? Tik daudz jautājumu, un šajā grāmatā jūs radīsiet atbildes uz tiem visiem.

«Rītausma» ir pārsteidzošs, krāšņs un visaptverošs vēstījums, kas noslēgs, iespējams, pašlaik pasaulē populārāko mīlētāju — Edvarda un Bellas — cīņu par mīlestību, izdzīvošanu un nākotni.

Vai Bellu un Edvardu gaida iznīcība vai mūžība…