Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Uz Rīgas «Dinamo» spēli būs pieejama viena autostāvvieta

Sestdien, 12. septembrī plkst. 16:30 uz «Arēna Rīga» ledus sāksies hokeja svētki. Uz šo brīdi pārdotas gandrīz visas biļetes un sestdienas vakarā spēli starp Rīgas «Dinamo» un Ufas «Salavat Julajev» klātienē vēros vairāk kā desmit tūkstoši līdzjutēju.

Lai pasvītrotu hokeja sezonas atklāšanas nozīmi un svētku noskaņu, «Arēna Rīga» teritorijā sestdien jau no plkst. 12:00 notiks dažādas atrakcijas lieliem un maziem hokeja faniem. Ieeja arēnā būs atvērta no plkst. 15:00, savukārt sezonas atklāšanai veltītā uzveduma sākums paredzēts plkst. 16:30.

Ņemot vērā to, ka pie «Arēna Rīga» publiskai piekļuvei pieejama būs tikai autostāvvieta pretī B ieejai, arēnas personāls hokeja cienītājus aicina iespēju robežās nokļūšanai uz spēli izvēlēties sabiedrisko transportu. Tie, kuri baudīt hokeju tomēr dosies ar savu auto, tiek aicināti ierasties savlaicīgi, lai nepieciešamības gadījumā pirms spēles pagūtu novietot automašīnu tuvākajās stāvvietās.

Vēl hokeja sezonas atklāšanas organizatoriem raizes radījusi tehniska kļūda, kuras dēļ tika otrreiz pārdotas vairākas biļetes uz jau izpārdotām abonementa biļešu vietām, .t.i., vairāku sēdvietu biļetes pārdotas divkārt. Taču problēma ir laicīgi apzināta un hokeja kluba Rīgas «Dinamo» pārstāvji sestdien šo kļūdu ar «dubulto» biļešu īpašniekiem risinās uz vietas.

«Arēna Rīga» administrācija ir pārliecināta, ka šīs neērtības nesabojās svētku noskaņu hokeja spēles līdzjutējiem un ļoti cer, ka sadarbības partneri biļešu tirdzniecībā turpmāk novērsīs minētās nepilnības.

Atgādinām, ka tuvākās hokeja spēles «Arēnā Rīga» norisināsies 14. septembrī plkst. 19:30, kur spēlēs Rīgas «Dinamo» ar Omskas «Avangard"; 16. septembrī plkst. 19:30 – ar Astanas «Baris», bet pēdējā septemba spēle tiks aizvadīta 30. septembrī plkst. 19:30 pret Sanktpēterburgas SKA.

Biļetes (no 4,00 LVL līdz 20,00 LVL vērtībā) iespējams iegādāties visās «Biļešu servisa kasēs».