Maskavas duelī pārāki CSKA

Kontinentālas hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta piektdienas spēlēs pie uzvarām tika Novokuzņeckas «Metallurg», Magņitagorskas «Metallurg», Čehovas «Vitjaz» un Maskavas «Dinamo» komandas.

Jau ziņojām

Novosibirskas «Sibirj», kuru pārstāv cits latviešu hokejists Georgijs Pujacs. Jerofejevs savas komandas labā guva otros vārtus.

Citā spēlē Magņitagorskas «Metallurg» savā laukumā ar 3:1 uzvarēja Jekaterinburgas «Avtomobilist» komandu, bet Čehovas «Vitjaz» ar 4:2 pārspēja Ņižņijnovgorodas «Torpedo».

Interesanta spēle risinājās Maskavā, kur notika tā sauktais Maskavas derbijs. Maskavas «Dinamo» savā laukumā ar 2:3 pagarinājumā zaudēja Maskavas CSKA hokejistiem.

Rezultātu pirmā perioda piektajā minūtē vairākumā atklāja CSKA hokejists Deniss Paršins, bet 15.minūtē Leo Komarovs vairākumā panāca 1:1. Otrā perioda pēdējā minūtē Dmitrijs Afanasenkovs «Dinamo» komandu izvirzīja vadībā.

50 sekundes pirms pamatlaika beigām Paršins rezultātu izlīdzināja, bet izšķirošos vārtus CSKA komandai papaildlaika otrajā minūtē guva Dmitrijs Moņa. Jāpiebilst, ka abas komandas spēlē vienā divīzijā ar Rīgas «Dinamo» komandu.