Jerofejevam zaudējums, Širokovam uzvara

Pirmo zaudējumu jaunajā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) sezonā svētdien piedzīvoja Latvijas izlases aizsarga Aleksandra Jerofejeva pārstāvētais klubs Novokuzņeckas «Metallurg», kas savā laukumā ar rezultātu 1:3 (0:1, 0:1, 1:1) piekāpās Čehovas «Vitjaz» vienībai.

Jerofejevs šoreiz pie rezultativitātes punktiem netika, turklāt trešās trešdaļas vidū nopelnīja divu minūšu noraidījumu, un trīs sekundes pēc viņa

atgriešanās uz ledus viesu komanda guva savus trešos vārtus.

Vienīgos vārtus «Metallurg» labā guva Aleksandrs Šinkars, bet uzvarētāju rindās ar precīziem metieniem izcēlās Vladimirs Karpovs, Gļebs Kļimenko un Aleksandrs Vasiļjevs.

Citā svētdienas mačā zaudējumu piedzīvoja spēcīgā Maskavas CSKA komanda, kas izbraukumā ar 2:3 (0:0, 1:2, 1:1) piekāpās Latvijas valstsvienības uzbrucēja Alekseja Širokova pārstāvētajai Habarovskas «Amur» komandai.

Širokovs šajā spēlē pie rezultativitātes punktiem netika, bet abos CSKA hokejistu vārtu guvumos piedalījās iepriekšējā sezonā Latvijas klubu Rīgas «Dinamo» pārstāvējušais kanādiešu uzbrucējs Marks Hartigans, kurš trešajā trešdaļā samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet vēl pirms tam otrajā trešdaļā rezultatīvi asistēja savas komandas pirmo vārtu guvējam Denisam Paršinam.

Savukārt «Amur» labā pa vieniem vārtiem guva Maksims Juškovs, Igors Ignatuškins un Maksims Krivonožkins.