Pujacam piespēle, «Sibirj» zaudē papildlaikā

Latvijas izlases hokejista Georgija Paujaca pārstāvētā Novosibirskas «Sibirj» komanda šodien savā laukumā ar 3:4 papildlaikā zaudēja Ņižņijnovgorodas «Torpedo».

Pujacs mača 58. minūtē asistēja komandas biedram Jevgeņijam Lapinam, kurš vairākumā panāca izlīdzinājumu 3:3, tādejādi izglābjot komandu no zaudējuma pamatlaikā.

«Sibirj» sastāvā ar precīziem metieniem šajā mačā izcēlās Deniss Karcevs, Aleksandrs Boikovs un Lapins, bet «Torpedo» rindās divus vārtus guva čehs Pāvels Brendls, bet pa reizei izcēlās Grigorijs Šafiguļins un Jaroslavs Bednāržs, kurš pagarinājuma ceturtajā minūtē guva uzvaras vārtus.

Atgādinām, ka sezonas pirmajā mačā «Sibirj» ar 1:2 atzina Novokuzņeckas «Metallurg» pārākumu.