Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Jaunajos projektos piedāvājums trūcīgs, izmaiņas nav gaidāmas

Jaunajos projektos pašlaik piedāvājums potenciālajiem pircējiem ir visai trūcīgs, 14. septembrī vēsta laikraksts «Diena». Tiek piedāvāti nepabeigti, pustukši vai arī dārgi projekti, turklāt pārmaiņas šajā tirgus segmentā tuvākajos gados nav gaidāmas.

Viens no iemesliem, kādēļ grūti atrast piemērotus mājokļus, ir fakts, ka daļa projektu ir nepabeigti (to vidū ir tādi pazīstami projekti kā «Panorama Plaza», «Ģipša fabrika», «Aurora Park Residence», «Tekstilliana»), savukārt citi projekti tiek realizēti pa daļām.

Otrkārt, pabeigtie, bet pustukšie projekti var atbaidīt pircējus, jo to nedaudzajiem iemītniekiem nākas maksāt lielākus tēriņus par telpu apkuri un apsaimniekošanu un jāsamierinās ar dažādām neērtībām, piemēram, nefunkcionējošu liftu.

Treškārt, mājokļa iegāde daudziem joprojām šķiet dārgs prieks — populārākajos jaunajos projektos cena par vienu kvadrātmetru ir vairāk nekā 1000 eiro. Pircēju atzīta cena ir 700 eiro par kvadrātmetru.