Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Divos mēnešos atklāj piecus nelegālus pieslēgumus degvielas vadam

Uzņēmums «LatRosTrans» jūlijā un augustā aizturējis astoņus degvielas zagļus, kas nelegāli bija pieslēgušies dīzeļdegvielas cauruļvadam, informē uzņēmums.

Zagļi aizturēti Ventspils, Tukuma un Bauskas rajonā. Atrasts un konfiscēts arī zagšanā izmantotais aprīkojums un autotransports.

Lielākā zādzība atklāta Bauskas rajonā, kur uzņēmuma «LatRosTrans» speciālistiem sadarbībā ar Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes darbiniekiem izdevās aizturēt divas personas un smago automašīnu, kurā bija speciāli ierīkoti astoņi konteineri no cauruļvada zagtās degvielas transportēšanai.

Savukārt Tukuma rajonā, līdzdarbojoties Zemgales Organizētās noziedzības apkarošanas pārvaldes darbiniekiem, aizturētas trīs personas un divi mikroautobusi. Ventspils rajonā vairākos reidos aizturēti gan zagļi, gan autotransports ar jau piepildītām un tukšām kannām zagtajai dīzeļdegvielai. Noziedznieku izmantotie transportlīdzekļi vairākumā gadījumu ir zagti.
 
 Uzņēmums «LatRosTrans» nodrošina naftas un naftas produktu transportēšanu pa maģistrālajiem cauruļvadiem Latvijas teritorijā, un tā var piegādāt naftu un naftas produktus ne tikai termināļiem, kas darbojas Ventspils ostā, bet arī pārsūknēt naftu uz Lietuvā strādājošo Mažeiķu naftas pārstrādes rūpnīcu un Būtiņģes naftas termināli.