Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Muižniece norāda uz Āboltiņas plāniem vakantajai vietai prezidijā

Runājot par patlaban esošo vakanto posteni Saeimas prezidijā, partijas «Jaunais laiks» līdere Solvita Āboltiņa koalīcijas partnerus informējusi par iecerēm attiecībā uz šo krēslu un potenciālo tā ieņēmēju.

To žurnālistiem pēc Sadarbības padomes sēdes pirmdien pavēstīja Tautas partijas (TP) Saeimas frakcijas priekšsēdētāja Vineta Muižniece.

Viņa atzina, ka pagaidām jautājums par Saeimas priekšsēdētāja biedra vēlēšanām tuvāk atrisinājumam pavirzījies nav, bet koalīcijas sanāksmē partnerus pārsteigusi valdošās partijas līderes izteikumi.

«Pārsteigums bija tas, ka Āboltiņa paziņoja, ka viņai ir plāns ievēlēt sev tīkamu cilvēku,» noteica politiķe, tomēr nezinot norādīt, par kuru cilvēku ir runa.

Deputāte apliecināja, ka TP patlaban nav nekādus lēmumus šajā jautājumā vairs pieņēmusi. Arī uz jautājumu, vai TP partneriem neierosinās pieņemt kādus konkrētākus lēmumus un kā tālāk šī lieta tiks risināta, Muižniece vien atkārtoti norādīja, ka partija uz šo jautājumu nekoncentrējas un neuzskata to «ne par pirmās, ne otrās un pat ne simtās nozīmes jautājumu».

Muižniece, stāstot par sadarbības partneru attiecībām, arī informēja, ka dodas uz TP valdes sēdi informēt partijas biedrus par situāciju koalīcijā.