Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Taureņa efekts»: Bērnunami ir aicināti pieteikties bezmaksas biļetēm uz muzikālu izrādi

Vislatvijas kampaņas «Taureņa efekts» ietvaros koncertu organizētāji «Star Concert» piedāvā bērnunamu audzēkņiem bez maksas apmeklēt bērnu muzikālo izrādi «Iļja Muromietis un Lakstīgala – laupītājs Karību jūras dzīlē», kas šī gada 25.oktobrī būs skatāma VEF Kultūras pilī. Bērnunamu administrācijas var pieteikties biļešu saņemšanai pa tālruni: 29619993 (Jeļena Paļčevska). Biļešu skaits ir ierobežots. 

Vislatvijas labdarības akcija «Taureņa efekts» tika uzsākta aprīļa sākumā; tās mērķis – palīdzēt bērnu namu audzēkņiem adaptēties sabiedrībā pēc tam, kad viņi ir sasnieguši pilngadību un ir spiesti pamest ārpusģimenes aprūpes iestādi. Vairāku mēnešu laikā labdarības kampaņas «Taureņa efekts» ietvaros fotogrāfs Māris Kiseļovs gatavo bērnu namu audzēkņu fotoizstādi un fotoalbumu. Kopā ar fotogrāfu iluzionisti Jeļena un Genādijs Paļčevski organizē tūri visos Latvijas bērnu namos, sniedzot bezmaksas koncertus.

Lai palīdzētu bērnu namu audzēkņiem atrast savu vietu sabiedrībā, kad viņi kļūst pilngadīgi, Latvijas Interneta pētniecības centrs (www.lipc.lv) organizē «Pieredzes dienas», interneta kopienās meklējot cilvēkus, kuriem ir interesants hobijs vai profesija un kuri ir gatavi atbraukt un pastāstīt par to bērnu namu audzēkņiem, kā arī iemācīt viņiem vērtīgas prasmes. «Pieredzes dienas» tiks organizētas arī turpmāk un visi ir aicināti tajās piedalīties! Lūgums visiem interesentiem reģistrācijai iepriekš atsūtīt pieteikumu uz adresi jurijs@lipc.lv vai zvanīt pa tālruni 29720614 (Jurijs)!

Akcijas blogā efekts.blogspot.com katrs var atrast sarakstu ar bērnu namu materiālajām vajadzībām, kas tika noskaidrotas aptaujā, kuru veica PR aģentūra «A.W.Olsen & Partners». Organizatori cer, ka šāda pieejamā informācijas apjoma dēļ labdari varēs palīdzēt bērnu namiem tieši ar to, kas tiem visvairāk nepieciešams.