Širokova un Jerofejeva pārstāvētajiem klubiem zaudējumi

Pirmo zaudējumu jaunās sezonas Kontinentālas hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta spēlē otrdien piedzīvoja Latvijas izlases uzbrucēja Alekseja Širokova pārstāvētā vienība Habarovskas «Amur», kas savā laukumā ar 1:2 (0:0, 1:0, 0:3) piekāpās Ņižņijnovgorodas «Torpedo».

Širokovs šajā mačā rezultativitātes punktus un soda minūtes nenopelnīja. Kopā Latvijas uzbrucējs laukumā pavadīja 16 minūtes un 24 sekundes, kuru

laikā metienus pa vārtiem neizdarīja un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Vārtus «Amur» rindās guva Ruslans Hasanšins, bet uzvarētāju sastāvā ar precīziem metieniem izcēlās Viktors Aleksandrovs un Pavels Brendls, kā arī Jaroslavs Bedrnažs, kas ripu raidīja jau tukšos vārtos pašā mača izskaņā.

Šis «Amur» vienībai bija pirmais zaudējums čempionāta divās spēlēs. Jau ziņots, ka pirmajā mačā Širokova komanda ar 3:2 savā laukumā pārspēja Maskavas CSKA. Savukārt «Torpedo" šī bija otrā uzvara trīs spēlēs - pirmajā mačā Ņižņijnovgorodas komanda ar 2:4 piekāpās Čehovas «Vitjaz», bet otrajā spēlē pagarinājumā ar 4:3 tika pieveikta «Sibirj» vienība.

Citā KHL spēlē šodien zaudējumu piedzīvoja Latvijas hokejista Aleksandra Jerofejeva pārstāvētā komanda Novokuzņeckas «Metallurg», kas savā laukumā ar rezultātu 2:3 atzina Maskavas CSKA pārākumu, vēsta līgas oficiālā mājas lapa.

Jerofejevs komandas sastāvā spēlei nebija pieteikts.