Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Seminārā diskutēs pa valsts karoga izgatavošanu un lietošanu

Ārlietu ministrija sadarbībā ar Valsts Heraldikas komisiju piektdien organizē semināru par Latvijas valsts karoga izgatavošanu un tā tiesisko regulējumu, informē Ārlietu ministrijā.

Semināra laikā plānots pārrunāt un apmainīties viedokļiem par šādiem jautājumiem: kas ražotājiem jāzina par jauno Latvijas valsts karoga likumu un tajā ietvertajām prasībām; kādi ir jaunā Latvijas valsts simbola — karoga vimpeļa — izgatavošanas noteikumi, lietošanas tradīcijas; kāds ir precizētais Latvijas valsts karoga tonis? Tāpat organizatori paredzējuši noskaidrot uzņēmēju viedokli par jauna produkta — valsts karoga, karoga vimpeļa, sēru lentes — nodošanu tirdzniecībā kā vienotu valsts simbolu komplektu.

Klātesošos uzrunās Valsts Heraldikas komisijas priekšsēdētājs Laimonis Šēnbergs un likumprojekta «Latvijas valsts karoga likums» izstrādātāja, Ārlietu ministrijas pārstāve Sintija Stipre.

Seminārs tiek organizēts Ārlietu ministrijas Preses konferenču zālē un sāksies plkst. 10.00.