Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Latvijas slavenības vadīs fitnesa nodarbības

No šā gada 21. līdz 25. septembrim tirdzniecības centrā «Mols» tiks rīkotas Fitnesa dienas. To laikā ikviens interesents pieredzējušu sporta treneru un Latvijas slavenību (Ivetas Feldmanes, Baibas Sipenieces-Gavares un Markus Rivas) vadībā varēs bez maksas izmēģināt dažādus sporta veidus — aerobiku, kikboksu, nūjošanu, jogu, kā arī apgūt salsu, arābu dejas un vēderdejas.

Visu nedēļu tirdzniecības centra apmeklētāji varēs piedalīties bezmaksas sporta un deju nodarbībās, kā arī klātienē konsultēties ar treneriem, iepazīties ar dažādu sporta klubu piedāvājumu, kā arī veikt veselības stāvokļa noteikšanas testus.  

Visiem Fitnesa dienu apmeklētājiem sportiskajā atmosfērā palīdzēs iejusties arī dažādi sabiedrībā zināmi cilvēki. 22. septembrī laikā no plkst. 18.00 līdz 21.00 visi varēs piedalīties aktivitātēs kopā ar Baibu Sipenieci-Gavari, savukārt 24. septembrī no 19.00 līdz 20.00 apmeklētājus gaidīs Iveta Feldmane un Markus Riva.

«Galvenais «Mola» Fitnesa dienu mērķis ir tirdzniecības centra apmeklētājiem parādīt, ka fitness ir ne tikai līdzeklis veselības un fiziskās formas stiprināšanai, bet arī labi pavadīts laiks, kas sniedz daudz pozitīvu emociju. Arī līdz šim «Molā» notikušas dažādas sportiskas aktivitātes, kas izpelnījušās lielu apmeklētāju interesi un līdzdalību, tomēr iespēja apmeklēt tik daudz sporta klubu vienuviet «Mola» apmeklētājiem būs pirmo reizi,» stāsta Lelde Gangnuse, tirdzniecības centra «Mols» menedžere.

Uz Fitnesa dienām aicināti arī mazie tirdzniecības centra apmeklētāji. Bērni varēs ne tikai piedalīties vingrošanas nodarbībās, bet arī radoši izpausties — zīmēt un krāsot, kamēr viņu vecāki iepazīstas ar sporta klubu piedāvājumu un iesaistās citās aktivitātēs. Tāpat visiem apmeklētājiem būs iespēja piedalīties sporta klubu konkursos, tādējādi tiekot arī pie noderīgām balvām.

Fitnesa nedēļa būs kā iesildīšanās pirms 26. septembra atvērto durvju dienām Latvijas fitnesa klubos «Esi aktīva, Latvija!». Pašlaik projektam pieteikušies jau vairāk nekā 40 fitnesa klubi no visas Latvijas, kas ļaus interesentiem iepazīties ar klubiem, saņemt konsultācijas un izmēģināt nodarbības bez maksas.

Tikšanās ar sporta klubiem «Molā» katru dienu iespējama no plkst. 18.00, savukārt 25. septembrī jau no plkst. 10.00. Nodarbības notiks abos tirdzniecības centra stāvos. Fitnesa dienās «Molā» piedalās sporta klubs «Tropic Fitness», «Reaktors», «Energie fitnesa studija sievietēm», «Kolonna», «Infinity», «Sportima» un «EE fitness».