Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Izdots filmas «Krēsla» ilustratīvais ceļvedis

Kamēr uz lielajiem kino ekrāniem gaida parādāmies filmas «Krēsla» otro daļu «Jauns mēness», apgāds «Zvaigzne ABC» izdevis «Filmas «Krēsla» ilustratīvo ceļvedi», kas aicina ielūkoties šīs sāgas pirmās filmas uzņemšanas aizkulisēs.

Ikviens kaismīgs «Krēslas» fans varēs papildināt savas zināšanas par filmu, kas uzņemta pēc romāna, ko ar aizrautību lasījuši miljoni! Lasot un šķirstot šo skaisto grāmatu, var uzzināt, kā režisore Ketrina Hārdvika kopā ar filmas uzņemšanas grupu iedzīvināja uz ekrāna Stefanijas Meieres radīto brīnumaino pasauli.

Ceļvedī var lasīt līdz šim nedzirdētus faktus un interesantus stāstus par to, kā Stefanijas Meieres tolaik vēl mazpazīstamais romāns ieinteresēja Holivudas kino industrijas pārstāvjus, kā par galvenās lomas atveidotājiem kļuva nu jau skatītāju iemīļotie aktieri Roberts Patinsons un Kristena Stjuarte, ar kādiem izaicinājumiem bija jāsastopas filmēšanas grupai un kā filmas scenārija izveidošanā iesaistījās pati Stefanija Meiere.

«Filmas «Krēsla» ilustratīvajā ceļvedī» var tuvāk iepazīties ar Edvarda, Bellas, Kārlaila, Alises un citu lomu atveidotājiem, kā arī ar filmas uzņemšanas grupas tehniskajiem darbiniekiem un viņu veikumu, kas parasti skatītāju acīm paliek apslēpts. Grāmatas autors atklāj, kā konkrētas uzņemšanas vietas — pilsētas, mājas un mežs — tika pielāgotas filmēšanas vajadzībām. Uzzināsiet, kā ar kostīmu mākslinieku, grimētāju un frizūru meistaru palīdzību aktieri pārtapa par filmas varoņiem vizuāli un kas viņiem palīdzēja atveidot savu tēlu raksturu un īpašības, kuras tik spilgti atklājas, lasot grāmatu. Šis izdevums atklāj interesantas detaļas arī, piemēram, par Kalenu ģimenes ģerboni, par noslēpumiem, kas saistīti ar filmas visdramatiskākajām epizodēm, kā arī paņēmieniem, kas ļauj vampīriem saulē mirdzēt.

Apgāds «Zvaigzne ABC» plāno izdot ceļvedi arī par «Krēslas» sāgas otro filmu «Jauns mēness» un «Roberta Patinsona albumu» — ilustrētu biogrāfisku grāmatu par filmas «Krēsla» galvenās lomas atveidotāju.