Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Pasaku portāls izvirzīts balvai Eiropas mediju festivālā

Berlīnē no 17. līdz 24. oktobrim notiks Eiropas lielākais televīzijas, radio un jauno mediju festivāls «Prix Europa», kurā piedalās ap 1000 profesionāļu no vairāk kā 40 valstīm, un kurš ir viens no ietekmīgākajiem pasākumiem nozarē.

Starp 25 projektiem, kuri izvirzīti finālam un cīnīsies par galveno balvu nominācijā «Jaunie mediji»,  ir iekļauts arī biedrības «Ideju Forums» Latvijā veidotais pasaku portāls «pasakas.net». Izvirzīšana prestižajai balvai ir uzskatāma par augstu novērtējumu «pasakas.net» veikumam divarpus gadu laikā kopš tā izveidošanas.

Pasaku portālā bez maksas dažādos formātos (teksta, audio un video) ir pieejamas latviešu un citu tautu pasakas, teikas, oriģinālliteratūra bērniem, šupuļdziesmas, multiplikācijas filmas, spēles, tajā skaitā iespēja zīmēt un izvietot savus darbus portāla galerijā.

Pasaku portāls ir kļuvis par bērnu, viņu vecāku un skolotāju iemīļotu mēdiju, dienā pulcējot ap 3000 apmeklētāju, kā arī guvis nozares profesionāļu atzinību, saņemot NVO institūta balvu par 2007.gada  labāko inovāciju, atzinību 2008.gada Reklāmas festivālā «Golden Hammer», kā arī informācijas un komunikācijas tehnoloģiju gada balvu «Platīna pele 2008».