Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Ozoliņš: ļoti patīk Sotnieka spēles stils

Rīgas «Dinamo» pieredzējušais latviešu aizsargs Sandis Ozoliņš norāda, ka viņam ļoti patīk sava maiņas biedra Kristapa Sotnieka spēles stils, intervijā [s:27259]atklāj Ozoliņš.

Uz jautājumu, ar kuru no aizsargiem, spēlējot kopā, viņš jūtas visērtāk, Sandis atbild: «Vienādos sastāvos spēlēju kopā ar Sotnieku, un man ļoti patīk viņa spēles stils. Skaitliskajā vairākumā spēlēju kopā ar Lī Svetu, kurš ir pieredzējušāks. Taču man būtībā lielas starpības nav,» secina Ozoliņš.

«Varu spēlēt vienā pārī ar jebkuru aizsargu, kuru ieliks treneris. Atliek tikai ar viņu atrast kopīgu valodu un pielāgoties spēles stilam. Ziemeļamerikā mēs spēlājām ar trim aizsargu pāriem, bet svarīgākajos brīžos pat ar diviem. Rīgā ir citādāka sistēma. Mums ir septiņi aizsargi un arī pie tā ir jāpierod,» atklāj latviešu hokejists.

Ozoliņš norāda, ka Eiropā komandas kapteņa funkcijas, viņaprāt, ir pārspīlētas. «Ziemeļamerikā jebkurš hokejists pēc mača var pateikt, ko domā par spēli un rezultātu. Eiropā kapteiņa funkcijas ir pārspīlētās. Pie tā vēl neesmu pieradis. Turklāt, kāda gan starpība, ko pateiksi pēc zaudēta mača. Visi spēlētāji tāpat visu labi saprot.»

«Dinamo» komandas kapteinis nevarēs palīdzēt komandai

Nākamais mačs «rīdziniekiem» paredzēts otrdien Čehovā pret vietējo «Vitjaz» komandu.