Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

TP rosināšot ļaut tirgot alkoholu naktīs

Tautas partija (TP) gatavo jaunu plānu, ko valdība varētu celt priekšā, mudinot pārskatīt līdzšinējos noteikumus ar starptautiskajiem aizdevējiem, svētdien vakarā ziņo TV3 raidījums «Nekā personīga».

Piedāvājumu izstrādājusi darba grupa, ko vada viens no Andrim Šķēlem uzticamākajiem biedriem Vents Armands Krauklis un to nākamnedēļ nodos apspriešanai pārējiem partneriem valdībā.

Krauklis raidījumam telefonsarunā apstiprināja, ka, lai iegūtu vairāk naudas budžetā, plānā ir arī tādi sabiedriski jūtīgi ierosinājumi kā atgriezties pie alkohola tirdzniecības naktīs un palielināt akcīzes nodokli vīnam. Tautas partija piedāvās arī pārskatīt izlietojumu vairākiem simtiem miljonu no banku stabilizācijai paredzētās aizdevuma naudas un piešķirt to ekonomikas atbalstam, finansējot projektus uzņēmējdarbībā.

Tautas partijas jaunais plāns gan ir atšķirīgs no nesen Andra Šķēles ierosinātajiem 10 punktiem.

«Es neanalizēšu katru no šiem punktiem, bet ne zem katra no šiem punktiem es varu parakstīties. Man liekas, ka tur bija ļoti labas ieceres, bet kuras šobrīd nav izpildāmas,» saka TP vadītājs Mareks Segliņš.

Jautāts, kuras tās ieceres ir, viņš min 3% budžeta deficītu. Viņaprāt, tas vienkārši neesot iespējams.