Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Par «Lattelecom» jauno komercdirektori apstiprina Kerli Gabriloviču

Akcionāri par jauno uzņēmuma «Lattelecom» komercdirektori apstiprinājuši līdzšinējo Klientu apkalpošanas un mazumtirdzniecības daļas direktori Kerli Gabriloviču, portālu «Apollo» informēja uzņēmumā.

Līdz šim «Lattelecom» komercdirektors bija Jānis Ligers, kurš turpmāk attīstīs «Lattelecom» grupas jauno — satura — biznesu, kas ir loģisks uzņēmuma tālākās attīstības solis.

««Lattelecom» šovasar realizējis strukturālas pārmaiņas, lai savu darbību padarītu efektīvāku un pielāgotu to jaunajai, uz klientu vērstajai biznesa stratēģijai. Arī tādam lielam uzņēmumam kā «Lattelecom», it īpaši šajos ekonomiskajos apstākļos, jābūt elastīgam un vairāk jādomā par to, ko vēlas saņemt klients. Gabrilovičas lielā pieredze klientu apkalpošanas jomā ļaus mums sasniegt ambiciozo mērķi — turpmāko trīs gadu laikā kļūt par klientu apkalpošanas līderi Latvijā,» uzsver «Lattelecom» valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis.

Gabrilovičas pārziņā būs ne tikai klientu apkalpošanas uzlabošana, bet arī atbildība par «Lattelecom» stratēģisko projektu ieviešanu. Pašlaik uzņēmums «Lattelecom» realizē divus valstiski svarīgus projektus, kas iezīmē ne tikai uzņēmuma turpmāko attīstības virzienu, bet ir ļoti nozīmīgi arī iedzīvotājiem un valstij kopumā.

Viens no tiem ir nupat sāktā Latvijas pāreja no analogās uz ciparu apraidi, ieviešot virszemes televīziju un nodrošinot daudzām Latvijas mājsaimniecībām pieeju augstas kvalitātes televīzijai par demokrātisku cenu. Otrs stratēģiski svarīgais «Lattelecom» projekts ir optiskā tīkla izbūve, kas ļaus iedzīvotājiem lietot Eiropā ātrāko internetu.

«Pašlaik kvalitatīva interneta pieslēguma nozīme tikai pieaug, jo cilvēkiem ir svarīgi būt apritē, lai uzturētu gan profesionālos, gan sociālos kontaktus, turklāt internets ir arī lēta izklaides alternatīva, kas šajos taupīšanas un prātīgas naudas tērēšanas apstākļos ir ļoti būtiski, tāpēc kvalitatīva un ātra interneta infrastruktūras izbūvē «Lattelecom» saskata lielu perspektīvu,» skaidro Gabriloviča.

Viņa norāda, ka «Lattelecom» būvētā optiskā tīkla infrastruktūra nākotnē ļaus attīstīties dažādiem interneta produktiem un pakalpojumiem, kuriem interneta ātrums ir viens no svarīgākajiem priekšnoteikumiem, tādējādi «Lattelecom» investīcijas faktiski veicinās arī citu uzņēmēju un kopējās Latvijas ekonomikas attīstību.

«Jau patlaban tie datorlietotāji, kas pieslēgušies «Lattelecom» optiskajam tīklam, internetu var izmantot daudz pilnvērtīgāk, piemēram, skatīties augstas izšķirtspējas video materiālus internetā, ievērojami ātrāk apmainīties ar liela apjoma failiem un kopumā paplašināt savu interneta lietošanas pieredzi,» klāsta «Lattelecom» jaunā komercdirektore.

Gabriloviča «Lattelecom» strādā kopš 2004. gada. Viņa bijusi mārketinga un zīmola vadītāja, kā arī klientu apkalpošanas un mazumtirdzniecības direktore.