Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Piedzīvojumu Diena»: Rudens Latvijā sākas karaliskajā Zemgalē

Ceļojumu portāls «[s:27279]» šogad organizē ceturto un šogad pēdējo «Piedzīvojumu Dienu» – atraktīvu, asprātīgu un pārsteigumu pilnu ceļojumu ar auto pa Zemgales pārsteidzošākajām, interesantākajām vietām un tūrisma objektiem.

«Piedzīvojumu Diena» ir tūrisma spēle 4 piedzīvojumu un atpūtas kāriem draugiem un 1 auto. Šis nebūt nav rallijs un šī nav orientēšanās ar auto! Tā noris ar auto apceļojot apskates objektus un veicot katrā objektā konkrētu uzdevumu. Objektus katra komanda sakārto paši savā maršrutā, saņemot objektu sarakstu «Piedzīvojumu dienas» starta vietā. Uzdevumi – interesanti, neparasti un vasaras piepildīti, kuru veikšanai nepieciešams četru draugu domas un fiziskais spēks. «Piedzīvojumu dienā» netiek mērīts ātrums, bet uzdevumu izpilde.

Apskates objekti ietvers Zemgales pilis un muižas, vēsturiskus notikumus, tikšanos ar mistiskām parādībām un zemgaliešu paražām. Katrā objektā veicot uzdevumu tiek saņemti punkti, kas noteiks spēles uzvarētājus. Spēlē būtisks nav ātrums kādā veic maršrutu, bet radošā pieeja. Balvas ne tikai uzvarētājiem, bet arī atraktīvākajām komandām.

Pasākuma maršruts: Zemgale – Jelgavas, Bauskas rajoni. Aptuvenais garums 200 km / 7 stundas.

vineta@icelo.lv

NOZĪMĪGI: piesakoties līdz 25.septembrim dalības maksa komandai 50.- Ls, līdz 2.oktobrim 60.- Ls, līdz 15.oktobrim 65.- . Apmaksa pasākuma dienā nebūs iespējama!

Apbalvojam pirmo trīs vietu ieguvējus, atraktīvāko bilžu un komandas noformējuma īpašniekus.
Ja citkārt par ekskursijām un to izdevumiem jārūpējas pašiem, tad «Piedzīvojumu Dienā» vietu apmeklējuma maksa ir iekļauta pasākuma cenā.

Sēžamies auto un laižam!