Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Rallija «Latvija - Kurzemes rudens» laikā notiks veiklības braucieni

Latvijas autorallija čempionāta pēdējā posma - rallija «Latvija - Kurzemes rudens» - laikā norisināsies veiklības sacensības, aģentūru LETA informēja organizatori.

Savu atdzimšanu veiklības mači piedzīvoja iepriekšējā posma - rallija «Kurzeme 2009» - laikā, un atsaucība bija liela, jo uz pirmo pasākumu pieteicās vairāk nekā 40

ekipāžas.

«Sacensības bija aizraujošas, un mēs redzējām, ka cilvēkiem ļoti patīk, tāpēc mēs arī tagad aicinām pirms rallija noskaņoties uz autosporta viļņa un pavadīt sestdienu sportiskā gaisotnē - piedaloties veiklības braucienos,» atzina veiklības maču organizators Raimonds Strokšs.

Veiklības sacensībās var piedalīties ikviens, jo galvenais nav ātrums, bet gan precizitāte un spēja sadarboties ar stūrmani. Speciāla ieskaites grupa ir izveidota senioriem, jo šajā gadījumā stāžs ir priekšrocība, un iepriekšējās sacīkstes ir pierādījušas, ka tieši senioriem veicas vislabāk - rallija «Kurzeme 2009» veiklības sacensībās lietuvietis Jons Baļčūns kopā ar Latvijas stūrmani Aivaru Stolderu bija labākie gan senioru klasē, gan arī kopvērtējumā.

Sacensībās vajadzīga precizitāte un spēja sadarboties, tāpēc ir izveidota arī sieviešu klase, jo šajos jautājumos dāmām dažkārt veicas pat labāk nekā kungiem. Lai iedrošinātu daiļā dzimuma pārstāves, savu dalību veiklības braucienos apstiprinājusi arī Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inga Bērziņa.

«Man ir prieks, ka esmu aicināta piedalīties, un to labprāt darīšu, jo pašai ļoti patīk braukt ar auto. Tā būs lieliska pieredze atraktīvā braukšanā un laba izklaide, tāpēc ceru, ka citi kuldīdznieki man pievienosies,« atzina Bērziņa.

«Mēs aicinām pieteikties arī Kuldīgas uzņēmējus, kas var pieteikt sava uzņēmuma komandu, tādā veidā papildus reklamēt to un braucienu laikā apskatīties, kā savā starpā nestandarta situācijās sadarbojas uzņēmuma darbinieki. Var izveidoties pat tāds savdabīgs «team-building», kā tagad saka, jeb sadarbības treniņš,» ierosināja Strokšs.

Vienīgais noteikums dalībai veiklības mačos ir derīga autovadītāja apliecība šoferim, savukārt stūrmanis var būt jebkura vecuma. Sacensībās drīkst piedalīties ar jebkādu automašīnu, kura ir izgājusi ikgadējo tehnisko apskati un kurai ir derīga obligātās civiltiesiskās apdrošināšanas polise (OCTA). Dalības maksa sacensībās ir ļoti demokrātiska - desmit lati no ekipāžas.

Lai pieteiktu dalību šīm sacensībām, jāsūta e-pasts ar savu vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru uz adresi: veikliba@inbox.lv.