Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Iedzīvotāju neapmierinātība ar valdību tikai palielinās

Augustā, salīdzinot ar iepriekšējo mēnesi, atkal palielinājies to iedzīvotāju īpatsvars, kuri ir «pilnībā neapmierināti» ar valdības darbu, liecina «DnB Nord Latvijas Barometra» veiktais pētījums.

Ja jūlijā ar valdības darbu neapmierināti bija 46% iedzīvotāju, augustā neapmierināto skaits pieaudzis līdz 49%. Tas gan joprojām ir mazāk nekā jūnijā, kad šādu viedokli pauda 55% aptaujāto.

Savukārt pozitīvi noskaņoto iedzīvotāju īpatsvars nav mainījies. Līdzīgi kā jūlijā, arī augustā 8% bija kopumā apmierināti ar Latvijas valdības darbu.

Nav arī uzlabojušās iedzīvotāju cerības atrast labu darbu — 63% uzskata, ka iespējas atrast labu darbu ir ļoti sliktas, bet vēl 26% uzskata, ka iespējas ir «drīzāk sliktas». Tikai 1% uzskata, ka iespējas atrast darbu ir labas.

Savukārt pēc neliela uzlabojuma jūlijā iedzīvotāju vērtējums savam ģimenes materiālajam stāvoklim augustā ir atkal pasliktinājies: vairāk nekā puse aptaujāto (55%) uzskata, ka viņu ģimenes pašreizējais finansiālais stāvoklis ir kopumā slikts.