Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Al Qaeda» apsūdz Obamu liekulībā

Starptautiskās teroristu organizācijas «Al Qaeda» vadītāji jaunākajā videovēstījumā, kas otrdien parādījies internetā, apsūdz ASV prezidentu Baraku Obamu liekulībā un paredz, ka musulmaņu pasaule sagraus viņa varu.

Jaunais video, kuram dots nosaukums «Rietumi un tumšais tunelis» ilgst 106 minūtes, un, pēc visa spriežot, tā parādīšanās pieskaņota kārtējai 11.septembra teroristu uzbrukumu gadadienai.

Kā uzskata daudzi eksperti, «Al Qaeda» biedē Obamas relatīvi lielā popularitāte Tuvajos Austrumos, it īpaši pēc viņa uzstāšanās Kairā jūnijā, kad viņš vērsās pie musulmaņu pasaules.

«Amerika ir ieguvusi jaunu, liekulīgu seju. Mums tā smaida, bet vienlaikus mēs saņem dūrienus ar to pašu dunci, kuru izmantoja Bušs,» videovēstījumā norāda «Al Qaeda» vadības otrais cilvēks Aimans az Zavahiri.

«Ja Dievam tā labpatiksies, tavs gals pienāks no musulmaņu tautas rokām, lai pasaule un vēsture būtu brīva no taviem noziegumiem un meliem,» vēršoties pie Obamas, sacīja Zavahiri.