Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Stambulā pabeigs vienu no augstākajām celtnēm pilsētā

Stambulā noslēgumam tuvojas vienas no šīs pilsētas augstākās celtnes – kompleksa «Istanbul Sapphire tower» celtniecība. Jau ir uzcelts 261 metru augstais debesskrāpis. Februārī plānots atklāt kompleksā esošo tirdzniecības centru, kura platība ir 35 tūkstoši m2.

Dzīvojamo apartamentu pārdošana tiks uzsākta praktiski reizē ar kompleksa nodošanu ekspluatācijā, tas ir, 2010. gada vasarā. Tiesa, ir kāda nianse. Līdz pat šim brīdim projekta pasūtītājs – Turcijas kompānija «Kiler Holding» šo 250 miljonus ASV dolāru vērto projektu realizēja tikai par saviem līdzekļiem, bet tagad tiek runāts par nepieciešamību piesaistīt papildu finansējumu. Taču papildu līdzekļi vajadzīgi ne jau tāpēc, ka apbūvētājs būtu nonācis finansiālās grūtībās. Vienkārši papildu finansējums, «Kiler Holding» ir vajadzīgs, lai paātrinātu objekta nodošanu un pabeigtu projektu brīdī, kad būs beigusies pasaules finanšu krīze.