Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Chrysler Group LLC» nodrošina digitālās automašīnas lietošanas instrukcijas

Jaunu «Chrysler», «Jeep®» un «Dodge» automašīnu īpašniekiem drīzumā beidzot parādīsies vieta cimdu novietošanai automašīnas cimdu nodalījumā, tā vietā, lai tur uzglabātu 1,5 kilogramus smagās lietošanas instrukcijas.

«Chrysler Group LLC» ir pirmais auto ražotājs, kurš nodrošinās lietošanas pamācības elektroniskā formātā pilnīgi visām 2010 modeļu gada ražotajām automašīnām. Šī pāriešana saglabās 930 tonnas papīra,

kura ražošanai nepieciešami 20 000 koku ik gadu.

Tradicionālās lietošanas instrukcijas var pārsniegt 500 lappušu garumu un svērt turpat 1,5 kilogramus. Sākot ar nākošo mēnesi, katra jauna 2010 modeļu gada «Chrysler» , «Jeep» un «Dodge» automašīna tiks apgādāta ar izsmeļošu DVD un krāsainu drukātu lietošanas instrukciju - vairumā gadījumu starp 60 un 80 lappusēm - kas aptvertu visbiežāk nepieciešamo informāciju.

«Par cik ir pieaugusi automašīnu sarežģītības pakāpe, tad tas pats ir noticis ar tradicionālajām lietošanas pamācībām», teica Pietro Gorlier, «Chrysler Group LLC» prezidents un «Mopar®» Servisa, rezerves daļu un klientu apkalpošanas nodaļas vadītājs. «Ar šo jauno pieeju, mēs padarām mūsu klientiem ērtāku tās informācijas atrašanu, kuru tie meklē.»

DVD iekļauj automašīnas lietošanas pamācību, informāciju par automašīnu, informāciju par automašīnas un riepu garantiju, navigācijas un izklaides sistēmu lietošanas instrukcijas, kā arī informāciju par 24-stundu tehniskās palīdzības servisu uz ceļa. Plašāk lietotajām funkcijām ir pieejamas video lietošanas pamācības, kā piemēram Jeep Wrangler audekla jumta nolocīšana, video izklaides sistēmas un elektroniskās ātruma uzturēšanas kontroles sistēmas lietošana. Papildus tam lietotājiem ir iespēja veikt meklēšanu pēc izvēlētā temata tā vietā, lai šķirstītu visu 500 lappušu lietošanas instrukciju.

Drukātā lietošanas instrukcijas daļa iekļauj fotogrāfijas un diagrammas, kas ļauj klientiem ātri rast palīdzību ārkārtas situācijās, kā piemēram veicot riteņu nomaiņu, automašīnas iedarbināšanu no citas akumulatoru baterijas vai avārijas signālu salikšanu. Drukātā instrukcija aptver informāciju arī par pamata lietošanas funkcijām klimata uzturēšanas sistēmām, logu tīrītāju lietošanu, sēdvietu regulēšanu un navigācijas sistēmu lietošanu.

Klienti, kuriem nepieciešama tradicionālā drukātā lietošanas instrukcija, var tādu iegūt kontaktējoties ar tiem tuvāko izplatītāju vai sazinoties ar klientu apkalpošanas dienestu.