Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Šneps: LBS lēmumus pieņēma vienbalsīgi

Latvijas Basketbola savienības (LBS) sēdē ceturtdien visi pieņemtie lēmumi bija vienbalsīgi, sarunā ar aģentūru LETA atklāja organizācijas ģenerālsekretārs un Latvijas basketbola izlašu direktors Edgars Šneps.

LBS nolēma par neadekvātu attieksmi un nopietniem pārkāpumiem valstsvienības treniņu procesā uz trim gadiem diskvalificēt no nacionālās izlases Kristapu Valteru, bet Armandam Šķēlem liegt pārstāvē...

«Šī bija pirmā reize, kad LBS valdei bija iespēja sīki iepazīties ar katra izlases spēlētāja padarīto darbu katrā treniņu dienā jau pirms Eiropas čempionāta sākuma,» pastāstīja Šneps.

«Nosacīta diskvalifikācija nozīmē, ka tā stāsies spēkā tikai atkārtotu pārkāpumu konstatēšanas gadījumā,» apstiprināja LBS ģenerāldirektors. «Tomēr Bērziņam, Biedriņam un Kambalam piešķirto nosacīto diskvalifikāciju nevajadzētu uzskatīt vienkārši par stingru brīdinājumu, bet gan par nopietnu soda mēru, kas var arī pārvērsties reālā diskvalifikācijā.»

Šneps nekomentēja, par kādiem tieši pārkāpumiem ziņojuši Latvijas valstsvienības treneri, bet atzina, ka tie bijuši pietiekami nopietni, lai piespriestu šādas sankcijas.

Ķēstutim Kemzūram par spīti viņa vadītās Latvijas izlases neapmierinošajam sniegumam Eiropas čempionātā tiks piedāvāts turpināt strādāt valstsvienības galvenā trenera amatā

«Visi šīs dienas sēdē pieņemtie lēmumi bija vienbalsīgi, tostarp jautājums par izlases galveno treneri,» sarunas nobeigumā uzsvēra Šneps.