Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtības. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Lindermans nodibinājis partiju «13.janvāris»

Nacionālboļševiks Vladimirs Lindermans sestdien Ludzā nodibinājis partiju «13. janvāris», vēstī ziņo TV3 ziņas. 

Partijas dibināta par godu 1905.gada un 2009.gada 13.janvāra notikumiem. Tā būšot sociālistiski orientēta un aizstāvēšot sabiedrības zemākos sociālos slāņus

Lai gan Lindermanam nav Latvijas pilsonības, viņam tas nav traucējis dibināt partiju, jo viņš esot savācis likumā prasītos 200 pilsoņu parakstus. Nepilsoņa statuss viņam netraucējot būt par partijas līderi līdzīgi kā citam ekstrēmistam Latvijas Nacionāli Demokrātiskās partijas līderim Jevgēņijam Osipovam Liepājā.

«Partija sastāv no dažādiem cilvēkiem. Tur būs arī nacboli, liels cilvēku skaits ar citu ideoloģisko skatījumu, tā partija nebūs ideoloģiska, tā būs visu bezpajumtnieku partija nekādā atkarībā no viņu personiskā viedokļa. Katram var būt savs viedoklis, kopumā partija aizstāv sociālā taisnīguma viedokli,» iepriekš sacīja partijas idejas autors.

Viņš sola, ka organizēs arī protesta akcijas, jo šobrīd Latvijā pietrūkstot tādas organizācijas, kas ar to varētu nodarboties.