Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

«Rockstar Champions Race» sacīkstēs uzvar Mārtiņš Aleksandrovičs

Par uzvarētāju «Rockstar Champions Race» sacensībās, kas norisinājās Biķerniekos, kļuva motokrosists Mārtiņš Aleksandrovičs.

Biķernieku sporta bāzes stadionā notika sacensības, kurās pirmo reizi Latvijā tika noskaidrots, kura no pašmāju autosporta un motosporta zvaigznēm ir visātrākā neierastos apstākļos un neierastās disciplīnās.

Šo sacensību apmeklētājiem pirmo reizi bija iespējams vērot, kurš no Latvijas auto un moto sportistiem ir ātrāks trīs disciplīnās, startējot ar vienādiem sporta automobiļiem.

Otro vietu uz goda pjedestāla ieņēma autokrosists Ģirts Mūrnieks, kurš finālā Aleksandrovičam piekāpās gan driftā, gan arī rallijkrosā, kurā braucēji startēja ar speciāliem autokrosa bagijiem. Trešais palika drifta speciālists Ervīns Ērglis, bet ceturtajā vietā ierindojās vēl viens autokrosists Ilgonis Krūmiņš.

Drīzumā Jums portālā «Apollo» būs iespējams uzzināt sportistu un organizatoru viedokļus par aizvadītajām sacensībām.

Deviņpadsmit «Rockstar Champions Race» dalībnieku vidū bija tādas zvaigznes kā Mārtiņš Aleksandrovičs, Jānis Bogdanovičs, Ivars Caune, Ivars Vasaraudzis, Aivis Egle, Jānis Horeliks, brāļi Neikšāni, Haralds Šlegelmihs, Karlīne Štāla, Aldis Zēbergs un citi.