Tavs pārlūks ir novecojis, lūdzu atjauno to..
Sīkdatnes (cookies) mums sniedz iespēju uzlabot jūsu kā lietotāja ērtibas. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. VAIRĀK >

Narkodīleriem atsavina tūkstošus latu vērtas narkotikas

Valsts policijas Zemgales reģionālās pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļa sadarbībā ar Sevišķi smagu sērijveida noziegumu apkarošanas nodaļas biroju par marihuānas 44 gramu realizāciju un glabāšanu 9.septembrī Jelgavas rajonā, Ānē, aizturēja iepriekš sodītu vīrieti, kuram piemērots drošības līdzeklis apcietinājums.

Kā portālu «Apollo» informēja VP pārstāve Ieva Sietniece, veicot tālākās izmeklēšanas darbības papildus tika atsavināti pieci kilogrami neizžāvētas marihuānas.

Pret 1979.gadā dzimušo vīrieti sākts kriminālprocess par narkotisko un psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu vai pārsūtīšanu realizācijas nolūkā vai par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu realizēšanu, ja tās izdarījusi organizēta grupa vai ja tās izdarītas ar narkotiskajām vai psihotropajām vielām lielā apmērā, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku no astoņiem līdz piecpadsmit gadiem, konfiscējot mantu, un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem.

Savukārt 17.septembrī policisti par neatļautu narkotisko vielu realizāciju aizturēja trīs personu grupu - 1986., 1990., 1990.gadā dzimušus vīriešus Rīgā, Dārzciema ielā DUS teritorijā un atsavināja 15 gramus amfetamīna.

Sākts kriminālprocess par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu vai pārsūtīšanu bez nolūka tās realizēt ja tās izdarītas atkārtoti vai ja tās izdarījusi personu grupa, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz desmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem.

Izmeklēšanas laikā noskaidrots, ka narkotikas tika paredzētas tālākai realizācijai Zemgales reģionā.

Veicot speciālās izmeklēšanas eksperimentu, atbildīgie dienesti šā gada 15.septembrī Jelgavā, par narkotisko vielu realizāciju aizturēja divus vīriešus, pie kuriem tika atsavinātas 100 psihotropo vielu saturošas tabletes - ecstasy.

1989.gadā dzimušajam, kurš ir agrāk tiesāts un ir narkotisko vielu lietotājs piemērots drošības līdzeklis - apcietinājums, savukārt 1990.gadā dzimušajam ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis. Sākts kriminālprocess par narkotisko vai psihotropo vielu neatļautu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, pārvadāšanu vai pārsūtīšanu realizācijas nolūkā vai psihotropo vielu neatļautu realizēšanu ja tās izdarītas atkārtoti vai ja tās izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās vai persona, kas agrāk izdarījusi narkotisko vai psihotropo vielu nolaupīšanu, kas paredz sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku no pieciem līdz divpadsmit gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem.